2733
2739

سلام تازه عروسم بعضی اوقات غذا پختنو یادم میره یا یهدچیزی رو زیاد میریزم یا کم شوهرمم خودش خیلی بد غذاست همش ناراحت میشه نمیدونم چیکار کنم دقتم کم شده چیکار کنم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

عزیزممم انشاالله درست بشه

خب از قبل برنامه آشپزی کانالی چیزی عضو شو یا برنامه نصب کن ازشون ایده بگیر نکاتش رعایت کن

غذاهای جدیدم که راحت تری می تونی درست کنی

2740

همیشه ادویه و نمک رو کم بریز . بعد وسطاش یکم بخور بعد یکم اضافه کن تا اون چیزی که میخوای بشه . من همیشه خودم یکم میخورم تا ببینم چطوره . نمک هم چند باری شور میکردم با سیب زمینی و اب اینا جمعش کردم . برنجامم چند بار شفته شد ولی وقتی برنج پخت در قابلمه رو باز گذاشتم تا سرد بشه وقتی سرد شد کمتر شفته بودن نشون میده . وقتیم که نپخته بود قبل دم کشیدن اندازه ته استکان آب میریزم  رو برنج بعد درش رو میزارم تا بپزه

برا من خودش بلده هر وقت خونشون رفتم منو مادرش حرف زدیم اون غذا درس کرده😂🤦🏻‍♀️چیکار کنم هیچی بلد ن ...

خوش بحالت چقدر خوب واسه من وقتی بد میشه عفاده میگیره

اره درسته سرچ پیکنم مثلا امروز واسه آبگوشت دوقاشق رب ریختم زیاد شده بااینکه تاالا چندبار پختم

خب وقتی رب زیاد شد میتونستی یکم از آب آبگوشت رو بریزی و بجاش توش اب جوش بریزی . و بعد یکم نمک تا بینمک نشه

قبلش لیست بنویس مرحله های غذارو تولیست بیار که یادت نره چی بریزی چی نریزی بعد اینکه مثلا نمک کم ب ...

اره باید بنویسم  ولی نمیدونم چرا بعضی اوقات یادم میره

میدونم ها باید چی بریزم ولی مقدارش دستم نیومده

میفهمم دیگ کم کم همه یاد میگیرن و چشمی براشون اوکی میشه خودتو اذیت نکن 

هرکه از کوچه ی تنهایی ما میگذرد ب هوای هوسی هم ک شده سرکی میکشد و میگذرد 
2706