2737
2734
به نظر من به طور غیر مستقیم و ناخودآگاه میخواد که شما به عنوان دخترش خیلی بهتر و زیباتر و خوش استایل ...

اره فکر میکنم مامان منم اینطوری باشه چون بد خواهم هم نیست همیشه سعی داره از همه بهتر و بالاتر باشم

ولی هیچی اعتماد به نفس ندارم🤕

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جوابشو میدم ولی اونموقع اینقدر حالم بدشد اصلا قفل کردم شاید کسی نتونه درک کنه چی میگم

می دونم برات خیلی سخت بوده اون جمله.

چون انتظارش رو نداشتی.

ولی حالا دیگه باید خودت رو آماده کنی واسه تمام جملاتی که قراره بگه چون ذاتش رو قشنگ رو کرده برات.

من خالم رو سه ماه پیش وسط مهمونی آسفالت کردم چون خیلی بدجنس و حسوده.قشنگ حالشو گرفتم 🤗

TÜRK _ ISTJ ❤️
2742
می دونم برات خیلی سخت بوده اون جمله. چون انتظارش رو نداشتی. ولی حالا دیگه باید خودت رو آماده کنی و ...

نمیدونم واقعا میگم باخودم شاید ازدرون فکروخیال میکرده یهونتونسته زبونشو نگه داره وگرنه خب اونم مادربزرگه چطور درمورد نوه اش و دخترش جوری حرف میزنه که اصلا یک درصد احتمال ندادمن ناراحت بشم؟؟!!!!!

2740
اره ولی باز از طرفی محبت میکنه زیاد ولی یهو یه چیزی میگه تیر میزنه به جیگرادم

ما نیاز به محبت کسی غیر همسر نداریم،، کسی که عصبیت میکنه، حتی اگه خیلی جاها به دردت میخوره باید حذف بشه،، ارتباط هم در حد ضرورت

آقا هستم🙂
😃😃واسه همین بهترشده اینقدتنهایی کشیده ماه پیش رفتم خیلی خوب بود اخلاقش نسبت به پارسال

آره خیلی خوبه،،، ولی کافیه 2 روز خونش بمونی، میشه همون آدم شاید عجیب تر،،، به هرحال شما دافعه رو رعایت کنی چیزی ناراحتت نمیکنه 

آقا هستم🙂
2706