2737
2739

گفتم بهش دختر خاله بابام از استایلم تعریف کرده بهم گفته خیلی قشنگ و جذابی مثل مامانت….

اخه مامانم همش بهم توسری میزنه که زشتی…..خلاصه یه ذره اعتماد به نفس برام نزاشته الان یه کم اعتماد به نفس داشتم میگرفتم که بازم مامانم گند زد بهش نمیدونم چه مشکلی داره باهام🤕🤧

بعد که گفتم به مامانم یکی دو ساعت بعدش داشتم پوشک داداشمو عوض میکردم بهم گفت تو کجا مثل منی تو کجی من قشنگم….

تو هروقت مهمون میاد خونمون موقع پزیرایی بهت دقت میکنم خودتو کج میکنی…..پاهات یه وره باسنت یه وره دستات یه وره سرت یه وره کلی ایراد ازم کرفت که فقط اعتماد به نفسم صفر شه🤕

چند بار دیگه چند نفر به مامانم گفتن دیانا مثل نو جوونی های خودته بازم خونه که رفتیم گفت تو کجا مثل منی من خیبی خوشگل وبودم ….

باز چند روز پیش ناخنامو گذاشته بودم بلند شن گفت برو ناخناتو کوتاه کن تو دیدی ما قدیما ناخنامومو بلند میزاشتیم همونجور تمیز میکردیم و ناخنام هم قشنگ و شیک بودن نه مثل ناخنای تو

با اینکه ناخنام تمیز بودن 

یه تاپیک دیگه هم در این مورد زدم چند رپز پیش الان لینکشو میزارم براتون بخونیدش 

به نظرتون چرا مامانم اینجوری میکنه خیلی کم پیش میاد بهم اعتناد به نفس بده همیشه عادت دارم لهم کنه و اعتماد به نفسمو نابود کنه نمیدونم چکار کردم🤕

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه
مثال بارز برای جمله: تمام مادرها مقدس نیستن!!

یعنی چی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

لینکی که گفتم‌نمیشه بزارم هرکاری میکنم میکه مجوز لینک گذاشتن مداری🤕

تو ناپیکای همین صفحه ام از اخری سومی هست تاپیکم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
رفتارش اصلا باهات درست نیست

اره همش یا دعوام میکنه یا اعتماد به نفسمو نابود میکنه😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان لطفا اگر ممکنه تاپیک اخرم رو گزارش بزنید تا پاک بشه ممنونم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

چرا تو تاپیک من پست بی مربوط میزاری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706