2733
2734
همین پدر و مادر فردا یک چیزیت بشه یا خدای نکرده مریض بشی در به در دنبال اینن دارو برات پیدا کنن و‌‌. ...

اره میدونم

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مادربزرگت با مادرت چطور بود ؟؟

نمیدونم

خوبه باهاش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه
اره همش یا دعوام میکنه یا اعتماد به نفسمو نابود میکنه😭

ببین مامان منم خیلی ازم ایرادمیگرفت الان خیلی بهتر شده ولی هنوزم گاهی مقایسه میکنه منو بایه کسانیکه اصلا نبایددد.

مثلا همیشه میگفت کی میاد تورو بگیره ازبس سیاهی،دماغت بزرگه،باباتم که پول نداره بعد از خودش تعریف میکرد

2728
دلیلشو از خودش بپرس😅مامان منم اینجوری بود تقریبا الان درست شده البته

چی شد که درست شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
از کی ایلان ایرانی شده خبر نداریم بهتر بود بگی پدر و مادرا همه همینن

منظورم کلا پدر مادرای ایرانی اینن من گی گفتم ایلان ماسک پدر مادرش ایرانیه پست منو درس بخون منظورم همه جای دنیا اینه .

خدایا هوامون‌ رو داشته باش دمت گرم🤍🌾
ببین مامان منم خیلی ازم ایرادمیگرفت الان خیلی بهتر شده ولی هنوزم گاهی مقایسه میکنه منو بایه کسانیکه ...

بعد چی شد که خوب شد باهات؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706