2733
2739
عنوان

دوودلم

122 بازدید | 22 پست
بچه ها به نظرتون واسه یه ازمونی که سنم 3ماه بزرگتره شرکت کنم و قبول بشم استخدامم میکنن?????..چون اون محل کار نزدیک خونمونه و معدل اینچیزا من بهش میخوره فقط سنم سه ماه بزرگتره میترسم شرکت کنم بخونم خوب ولی اخرش ردم کنن و اجازه ندادن بهم که قبول شم..فکر کنم بی خیال شم بهتره...😨😨😨😨😨😨😩😪😫😭😢😖😔😓😒
من جات بودم بیخیال میشدم چون استخدامیا دنبال بهونه میکردن ردت کنن همه شرایطم که داشته باشی باز رد میکنن چه برسه که...
دختر قشنگم ثمره عشق من و بابایی دوستت دارم👨‍👩‍👧 لطفا برای سلامتی دخترم و سالم و صالح بودنش یه صلوات بفرستین💟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738
من جز شش نفر کشور شدم اما گفتن با عرض پوزش به علت اولویت فرزندان معظم شهدا.شما در اولویت قرار نمیگیریر بجان بابام عین جمله رو با پر رویی نوشته بودن. به نظر منم ردت میکنن
خدا جونم ممنون که بازم فرشته هامو بهم برگردوندی.خودت مراقبشون باش
باشه عیبی نداره باز فرزندان شهدا یه حقی دارن بر گردن ما پارتی نباشه فقط شهدا اولویتن من راضی ام اونا جونشو خالصانه دادن که اگه نمیدادن ما در ارامش فعلی به دنبال کار نمیگششتیم
نه اتفاقا برعکس عزیزم شرکت کن نزار بشه فرصت از دست رفته گاهی شانس هم الک یر نیست یه دفعه دیدی قرعه به نام تو افتاد تو فرصتتو از دست نده خدا بزرگه مثل مندشرکت کن نا امید نباش بسپار به خدا بزرگترین پارتی خداست من برعکس بیخیالم شرکت میکنم قبول نشم میگم حتما نباید میرفتم سر این کار شاید اتفاقی تهدیدم میکرد از اینه همیشه اعصابم ارومه و بهشون اهمیت نمیدم والا زندگی کن و بخند یه وقتایی هم معجزه در خونه تورو بی خبر میزنه اینجا نشه جای بهتر
2706