2737
2739
عنوان

نترکه صلوات

127 بازدید | 363 پست
اقا بیاین بدور از تنش بحرفیم تا نترکوننش عجیب حوصلم سررفته

زن و شوهر باید مثل خیار و گوجه باشن تو سالاد شیرازی در عین حالی که هیچ شباهتی با هم ندارن زندگی خوشمزه ای رو درست کنن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گیس طلاآنلاین پست ها : 15474 عضویت:1394/2/26 0 لازم ب ذکره من با ی بچه کوچیک وقت ندارم ک بخام سر بزنم ب اون تاپیک فقط تا ۵۰صفحه اولشو خوندم بازم کامل نمیدونم قضیه از چه قراره ولی واقعأ امشب دلم ب حال مارال سوخت شب همگی خوش
یکــے را میدهـے صـد گــونــہ نعمـت ... یکــے را نــان جــو آغشتــه در  خـــون...
2728
هرجا رفتیم یه کدومش ترکید خودم حالا نترکم این وسط

زن و شوهر باید مثل خیار و گوجه باشن تو سالاد شیرازی در عین حالی که هیچ شباهتی با هم ندارن زندگی خوشمزه ای رو درست کنن...

هرجا رفتیم یه کدومش ترکید خودم حالا نترکم این وسط

2738
امروز عجیب بودا من اصلن اینجوری سایتو داغون ندیدم

اقا سرعت من افتضاححححححح ضعیفه شماها چی؟

حالا چرا انقد تغطیل میشه
گدایان بهر ِ روزی طفل خود را کور میخواهندطبیبان جملگی خلق را رنجور میخواهند ...گمانم مرده شویان راضـی‌ند بـر مُـردن مـردم بنازم مطربان کاین خلق را مسرور میخواهند.
2706