2733
2734

به نظرتون یکتا ناصر با کامبیز دیرباز رابطه نداشت؟

آخه اگه کامبیز دیرباز به زن دومش پیام داده بود، چرا شماره شو نداشت و از رو یه تیکه کارتن به شماره اش پیام میداد؟

چرا به خونش نمیرفت و بیرون میخواست قرار بذاره؟

نوشین هم که اصلا نشون نداد 🤔🤔

تو زندان برای دوست ش تعریف کرد (حمید فرخ نژاد) یه لحظه.  گفت زن گرفتم. می خواستم به اون یعنی نوشین پیام بدم....یدفعه یه شماره جابجا شده...به زن شوهر دار دادم.

زیبایی افکار زیبایی جهان است. یادبگیریم زیاد مطالعه کنیم و افراد خوب جامعه باشیم. طبیعت دوست باشیم و احترام بزاریم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
برا منم سواله  البته من فیلم را از اول ندیدم از صحنه داخل ماشین بعد دکتر  دیدم  ولی ...

اون که به خاطر از دست دادن زن ش بود.........

زیبایی افکار زیبایی جهان است. یادبگیریم زیاد مطالعه کنیم و افراد خوب جامعه باشیم. طبیعت دوست باشیم و احترام بزاریم.
2738
برا منم سواله  البته من فیلم را از اول ندیدم از صحنه داخل ماشین بعد دکتر  دیدم  ولی ...

اولش نشون داد که شماره رو از رو کاغذ میگرفت

به نظرم منوچهر هادی داستان رو یه جوری پیچونده که مجوز بگیره

اول فیلم نشون داد از رو یه کاغذ شماره برداشت

اخه تو زندان اعتراف کرد به دوستش.گفت من دریا رو نمیشناسم. فقط می خواستم به طرف م پیام بدم اشتباهی شده....مثل اینکه تازه می خواسته شروع کنه به رابطه که این اتفاق افتاد.

اخه تو زندان اعتراف کرد به دوستش.گفت من دریا رو نمیشناسم. فقط می خواستم به طرف م پیام بدم اشتباهی شد ...

طبق گفته خوده کامبیز و‌یکتا از نوشین بچه داشت

رابطه جدید نبوده

همینش برام عجیب بود

طبق گفته خوده کامبیز و‌یکتا از نوشین بچه داشت رابطه جدید نبوده همینش برام عجیب بود

میشه گفت یکتا ناصر نوشین رو می شناخت.....انگار خواهرش بوده.چون وقتی زن کامبیز اصرار کرد بگو.....وقتی گفت....اشک ریخت.....

2706