2733
2734
عنوان

چطوری نچرال آرایش می کنن؟

481 بازدید | 30 پست

رژ لب رنگ لب گرفتم و می‌خوام آرایش معمولی برای بیرون نچرال کنم ولی بلد نیستم صورتم بی حال میشه رنگ پوستم هم گندمی هست.

اصولش چیه که خوب بشه؟

فیلم آموزش ببین از داخل گوگل

‌- اگه‌ مرگ بده،                        چرا هر کي رفت اون دنیا:)                                                         دیگه برنگشت ؟ :) !؟   🖤🥀                                                              ‹یک نفر آدمُم چند نفر غمگینم :)🖤›
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چرا اصلا آرایش کنی؟ خودت خوبی! فوقش یه کرم ضد آفتاب بی رنگ بزن،

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
چی سرچ کنم آرایش نچرال؟

آره شاید بیاره

‌- اگه‌ مرگ بده،                        چرا هر کي رفت اون دنیا:)                                                         دیگه برنگشت ؟ :) !؟   🖤🥀                                                              ‹یک نفر آدمُم چند نفر غمگینم :)🖤›
2740

رژ گونه به گونه هات بزن کاملا گلبهیش کن،یکم نوک بینیتم بزن ،اینطوری چهرت خیلی شاداب میشه،ابروهاتو با ریمل ابرو لیفت کن،سعی کن با خط چشم ی بن مژه ی نازک نازک گوشه چشمت بکشی،ریمل کم و تمام

مثلا مهمونی یه کم آرایش میخوام

🤷🏻‍♀️ من که عروسی هم میرم آرایش نمیکنم🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ فقط صورتم رو تمیز میکنم و فوقش یه ضد آفتاب،

آرایش کنم که چی بشه؟ آدمهایی که بیشتر ظاهر براشون مهمه جذبم بشن؟ نه ممنون!

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
2706