2733
2739
عنوان

از کارای سمی اول ازدواجتون بگید

153 بازدید | 5 پست

شوهرم خیلی خشک بود 

خلاصه یبار گوشیمو گرفت یچی توی گووگل سرچ کنه آخرین سایتی که سرچ کرده بودم اومد و داشت می‌خوند و میخندید..بعد گفتم واسه دوستمه اخه شوهرش بهش محل نمیده بیارم یکی بهم گفته بود نبات بذار جای ممنوعه بعد بذار توی چای شیرین بخوره اما حالم بهم خورد اینکارتون صرف نظر کردم شما بگید حالا برای جلب محبت همسراتون چه کردید

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره
وااای‌ 😂😂😂🤦‍♀️🥴

سرچ کرده بودم دیوانه کردن معشوق ا راه دور

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه ذکری بود که الان یادم نیست میگفتن نه بار بخونین تو صورت طرف فوت کنین عزیز میشین.از قبل دیدار میخوندم تا بهش میرسیدم فوت میکردم😂😂دهنمو کج میکردم نفهمه دارم فوت میکنم

الان میگم اخه چکاری بود فکر نکنه حالا جادو جنبلش میکردم

2728
 یه ذکری بود که الان یادم نیست میگفتن نه بار بخونین تو صورت طرف فوت کنین عزیز میشین.از قبل دیدا ...

خخخخخخخخخخخخ حالا نتیجه داد؟؟