2733
2739
عنوان

میخوام برم حموم میترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 1092 بازدید | 84 پست

ول کن بابا برو کف بازی کن حال میده😁😂بعدش تمیز میای بیرون

اولش میگرخی عادی میشه

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
اگع یدفع قط شد چی🤣

یعنی جنه اون سبک موزیک رو نمی پسندیده😂

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بااشه عزیزم چرااینقدر اقایون درخواست دوستی دادن درکشون نمیکنم واقعاا!!!!

آخه آقایون دلسوز و مهربونن نمیتونن ببینن میترسی درخواست دادن دلداری بهت بدن🤣🤣😂😂

من میگم حالم خوبه تو باور نکن                                             اول بترس از خدا بعدش بترس از کسی که نمی ترسه از خدا                                                                                             لینک حذف تاپیک                    
2728
مشکل دارن😂😂

خجالت میکشم با اینا هم وطنم! یه پیام ناشناس گذاشتم به غلط کردن انداختن منو

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
ازین اهنگ طولانیا بزار ک چمتا پشت همه

ادم نباید کلا بذاره ترس بهش غلبه کنه بخدا من پسرم یبار هیشکی خونه نبود فیلم ترسناک کینه دو گذاشتم ک یکم هیجانی بشه حال کنم همش داخل آشپزخونه رو نگاه میکردم احساس کردم یکی داره بشقابارو دست میزنه تی وی رورخاموش کردم پتورو کشیدم رو سرم محکم گرفتمش ک اگه اومد منو نگیره🤣🤣🤣🤣

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....
جنا جاز میپسندن☠️💃🕺👻

من چاوشی گوش میدم 

در نتیجه باید بگن :

فقط چاوشی گوش میکرد و من شدیدا به محسن.حسودیم شد

بعدم.آهنگ رو قطع کنن و منو تسخیر کنن👹👹

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
2738
یعنی جنه اون سبک موزیک رو نمی پسندیده😂

اره بخدا

ولی شوخی در رفته جدی میگم شبا داخل حموم خوب نیست بری نمیگم چرا ولی نباید بری حموم 

ادم نباید کلا بذاره ترس بهش غلبه کنه بخدا من پسرم یبار هیشکی خونه نبود فیلم ترسناک کینه دو گذاشتم ک ...

فیلمای تذسناک ب روح ادم ضربه میزنه بجاش کمدی ببین واسربچتم خوبه مغزش بازمیشه

خجالت میکشم با اینا هم وطنم! یه پیام ناشناس گذاشتم به غلط کردن انداختن منو

سلام 

در مورد لینک ناشناس سوال دارم درخواست بدم قبول میکنی؟

ولی الان نمیتونم پیام بدم سرم درد میکنه فردا پیام میدم اگر اجازه دادی

من میگم حالم خوبه تو باور نکن                                             اول بترس از خدا بعدش بترس از کسی که نمی ترسه از خدا                                                                                             لینک حذف تاپیک                    
سلام  در مورد لینک ناشناس سوال دارم درخواست بدم قبول میکنی؟ ولی الان نمیتونم پیام بدم سرم درد ...

سلام.اگه پشت اکانتت یه ممد ننشسته اوکیه

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
فیلمای تذسناک ب روح ادم ضربه میزنه بجاش کمدی ببین واسربچتم خوبه مغزش بازمیشه

منظورم از پسرم خودمم😂من یک عدد کاربر اقا هستم خانم

سلام.اگه پشت اکانتت یه ممد ننشسته اوکیه

نه به جان عزیزم ، خانم هستم آخه ممد این همه شعر تاپیک میکنه؟😂

2706