2737
2734
عنوان

دکترم قبول نکرد سزارینم کنه

539 بازدید | 78 پست
بیمارستانم خصوصیه حتی یه آشنا هم تو بیمارستان داشتم که دوست دکتر بود باهاش صحبت کرد ولی گفتش ببینم تا چی میشه الان از مطبش اومدم معاینه کرد گفت لگنت عالیه حیفه سزارین بشی بهت قول میدم دردت شروع شد تا زایمانت ۲-۳ساعت بیشتر نشه.گفت تو کلاساتو هم رفتی مامای همراه هم داری وقتی همه چیز عالیه چرا میخوای اینکارو کنی خلاصه که قبول نکرد.دکتر های شماهم اینجور بهتون میگفتن یا دکتر من میخواسته الکی بم امیدواری بده

خدایا شکرت...پسر گلم خوش اومدی

عزیزم اگه لگنت خوبه بیخود خودتو نبر زیر تیغ جراحی...بزار نی نی هر وقت خودش دلش میخواد بیاد بیرون
ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
عزیزم تا وقتی میتونی طبیعی زایمان کنی چرا میخوای چند لایه شکمتو پاره کنی؟!!!!

درد و گرفتاری بعد از سزارین اصلا ارزشش رو نداره
من خودم همه کارامم کردم که طبیعی در آب زایمان
کنم
متاسفانه لگنم کوچیک بود و نشد ‌..
خداجونم همه رو مثل من به خواسته هاشون برسون 💘💗💋 ممنون که در مرداد 99 مجوز و مدرک مهمی که دنبالشیم رو بهمون دادی🤩💎🙏 بهترین روز زندگیم بود و همه خستگی هامون در رفت😇 خییییلی خوشحالممممم خدایا شکرت💕😍 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
البته خودمم از اول تصمیمم طبیعی بود ولی اینقدر استرس و مشکل برای دوران بارداریم پیش اومد روحیمو از دست داده بودم.شوهرمم دیگه خسته شده بود گفت سزارین شو دیگه بدون استرس روز زایمان طبیعی همه چیز تمام شه زودتر

خدایا شکرت...پسر گلم خوش اومدی

دکترها ممکنه خیلی چیزها بگن بستگی به تصمیم خودت داره من نظرم قطعیه که سزارین بشم تا لحظه اخرم صبر میکنم ولی اگه دکترم راضی نشد عوضش میکنم من قراره زایمان کنم نه دکتر خودم تصمیم میگیرم
❤اومدی تا بره فصل دیوونگی🌼شدی آرامش کل این زندگی❤
2740
فیلم سزارین رو همین الان نگاه کن از اینترنت قطعا پشیموووون میشی از سزارین 😆
خداجونم همه رو مثل من به خواسته هاشون برسون 💘💗💋 ممنون که در مرداد 99 مجوز و مدرک مهمی که دنبالشیم رو بهمون دادی🤩💎🙏 بهترین روز زندگیم بود و همه خستگی هامون در رفت😇 خییییلی خوشحالممممم خدایا شکرت💕😍 
2706