2737
2739

خانما هفته دوازدهمم سمت چپ رحمم خیلی درد شدیدی دارم علتش چی میتونه باشه؟؟؟؟ 

هفته های اول تخمدان چپم کیست داشتم ولی بعد هفته هشتم گفت کیست نداری نمیدونم این درد علتش چیه خیلی نگرانم توروخدا چیزی میدونید بگید 😭😭😭 

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

وقتی جنین بزرگ میشه به رحم فشار میاد عضلات رحم هم دچار کشیدگی میشن و این دردها طبیعیه. فقط اگه درد شدتش هرلحظه بیشتر بشه یا همراه با لکه خون یا ترشحات زیاد باشه یا همراه با انقباضات باشه غیر عادیه به جز این موارد بقیه دردها طبیعیه. درد شبیه پریودی طبیعیه. دردی که شدتش یکنواخت هست طبیعیه

کابر قدیمی‌ام. شناسایی شدم و اکانت جدید زدم. کاش قبل از اینکه حرف بزنیم کمی فکر کنیم شاید دلی بشکنه از یه حرف به ظاهر ساده‌ی ما

منم داشتم و بعضا دارم دکترم گفت نینیت بیشتر وقتا طرفه چپ قرار داره و این دردا از اونا حالا دیگه نمیدونم برا شما چی میتونه باشه

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی جنین بزرگ میشه به رحم فشار میاد عضلات رحم هم دچار کشیدگی میشن و این دردها طبیعیه. فقط اگه درد ش ...

انشالله که همینطور باشه دست خودم نیس خیلی نگرانم😔

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
انشالله که همینطور باشه دست خودم نیس خیلی نگرانم😔

همین استرس‌ها از هر چیزی ضررش بیشتره. توکل به خدا. اگه ادامه دار بود به دکترت بگو

کابر قدیمی‌ام. شناسایی شدم و اکانت جدید زدم. کاش قبل از اینکه حرف بزنیم کمی فکر کنیم شاید دلی بشکنه از یه حرف به ظاهر ساده‌ی ما