2737
2734
دخترم 16 ماهشه حدود3هفته است خیلی عصبیه اگه چیزی مطابق میلش نباشه جیغ می زنه خودش میکوبه به زمین.همش باید کنارش باشم چسبیده به من.غذا هم درست نمی خوره .به نظرتون چکار کنم به گریه هاش توجه نکنم ؟از کی باید بچه رو تنبیه کرد(غیر فیزیکی)؟چه تنبیهاتی خوبه؟
من فقط میدونم که... باید بعد از عصبانیت خواستش را براورده کنی نه وقتی که جیغ میزنه این طوری عادت می کنه ......... بمیرم براش..... شاید کسی عصبانی اش کرده......... سپهر هم چند وقت بود همین طوری شده بئد با صبوری مشکل حل میشه...... وقتی جیغ میزنه خودت را سر گرم کار دیگه ای کن/////// سخته //// خیلی خیلییییییییییییییییییییییی سخته ولی حل میشه
ماهیان از تلاطم دریا به خدا شکایت بردند وچون دریا آرام شد خود را اسیر صیادان یافتند
تلاطم زندگی حکمت خداست از خدا دلی آرام بخواهیم نه دنیایی آرام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون .من هم فکر کردم دندونش باشه ولی آخه 3 هفته است اینطوریه حتی بیرون هم می برمش وقتی کلاه سرش میزارم جیغ می زنه و با عصبانیت کلاهش پرت می کنه .من خودم داروی آرام بخش سرترالین می خورم ممکنه به خاطر داروم دخترم عصبی شده باشه؟
2728
سلام مریم جون اگر مامان تیر 88 هستی یه سر بیا کلوپ خیلی از بچه های این سن اینطوری هستن منم این مشکل رو دارم ولی جدیدا فهمیدم سرش رو گول بزنم با چیزائی که دوست داره(امیرپارسا عاشق حیووناست) مثلا کلاه نمیذاشت سرش کنم و این رفته بود رو اعصابم امروز یه ابتکار به خرج دادم کلاهش دو تا گوش داره وقتی سرش کردم گفتم امیرپارسا شبیه مینو مینو شدی(گربه) و با هم بازی کردیم حالا دیگه دوستش داره و بهش میگه مینو مینو.............یا وقتی غذا نمیخوره میگم مینو مینو هست بخورش(اینجا معنی ماهی و مرغ رو میده) خوشحال میشه و میخوره

یا مثلا وقتی میخوایم از خونه مامانم بیایم خونه خودمون و گریه میکنه و خودشو میکوبه زمین میگم بریم خونه پیش اسبت گناه داره تنهاست

حالا شما هم ابتکار به خرج بده چون اگر عادت کنه و لجباز بشه کارت در اومده

راستی اینم آدرس کلوبمون

http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=181
خانومی بهش قطره اهن مرتب میدی اهن خیلی در اخلاق و تحریک پذیری و اشتها وخوابشان ماثره احتمالا کوچولوت باید کم خواب هم شده باشد حتما دوز اهنش را کنترل کن شاید باید بیشترش کنی در این سن میتوانند یک قرص کامل فرو سولفات را بخورند با دکترش مشورت کن
2740