2737
2734

سلام خانوما خواهر شوهرم همش در یخچال منو باز می‌کنه و نگا می‌کنه یا هم چیزی باشه بر میداره میخوره خودشم میگه واسه مادرم میبرم آخه من خودم واسه مادر شوهرم هر چیزی باشه میبرم امروز طالبی داشتم می خواستم آب طالبی درست کنم اومده برداشته میگه میبرم مادرم بخوره آخه مادر شوهرم پونزده ساله سکته ایه و میشینه و شوهرم و اونا رسیدگی میکنند بهش منم خورد خوراکشو میدم ولی قرار نیس ک اونا هم به واسطه اون سو استفاده کنه من بخدا با یه بچه دو ماه تو ی شهر غریب کار میکنم و غذا درس میکنم دیگه خسته شدم 

خوب رک بگو 

نه گفتن که اسونه راحت میگفتی نه میخوام مثلا فالوده درست کنم 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خوب رک بگو  نه گفتن که اسونه راحت میگفتی نه میخوام مثلا فالوده درست کنم

من خوابیده بودم والا اومده میگه اینو برداشتم ببرم بعدشم میگه کم بخواب یکم منم از شب با بچه درگیر بودم خسته شده بودم 

2740
من خوابیده بودم والا اومده میگه اینو برداشتم ببرم بعدشم میگه کم بخواب یکم منم از شب با بچه درگیر بود ...

عجب ادمیه 

خداصبرت بده

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰