2733
2734
عنوان

عصب کشی دندون

| مشاهده متن کامل بحث + 146 بازدید | 21 پست
سلام عزیزم خوبی راجب مهاجرت چندتا سوال دارم ازتون 

سلام عزیزم درخواستتونو الان قبول می‌کنم

سرطان رو شکست دادم🤙🏽پسرم مدتهاست که دیگه صدای خندهاش تو خونه ام نمیپیچه🖤لی‌لی هستم🌱موسیقی هنر من نیست شغل منه،درباره بیماریم یا زمینه کارییم و مهاجرت به المان و ترکیه با توجه به تجربه ام بهتون پاسخ میدم💚فمنیستم✌🏽فرزند کوروش...🫀حامی حیوانات و مامان دوتا هاپو😍وگنم💚با ادمای متعصب کنار نمیام😄با احترام مسلمون نیستم🤍دوباره مامان شدم یه فرشته جدید تو دلمه🥰😍❤️ قرار نیست تمام زندگیم رو وقف کوچولوم کنم❤️قبل از اینکه مادر باشم،یک زنم که مستقله،شاغله،دارای عقل سالمه و برای نیازهای فردیش،حقوق اجتماعی و خانوادگیش میجنگه🌱پس سعی نکن لایف استایلتو تحمیل کنی دوست عزیز،چون الویتم فقط خودمم🤍✌🏽من با دوست پسر خودم ازدواج کردم که با دوست پسر یکی دیگه ازدواج نکنم...حق الناسه بلاخره😂🤦🏽‍♀️پایان شب سیه صبح سپید است✨برای تو ،برای چشم‌هایت...برای من،برای درد‌‌‌هایم...برای ما،برای این همه تنهایی،ای کاش خدا کاری کند♥️مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.اعتقادات هرکس مث مسواکه                                        خواهشا ت حلق بقیه نکنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام

از خدا میخوام به دلتون و زندگیتون آرامش بده🙏

درمورد پسرتون نمیگم خدا بیامرزدش، چون بچه تون اون سن یه فرشته واقعیه و قطعا کاری نکرده ، گناهی نداره که نیاز به آمرزش داشته باشه.

مطمئنم  الان داره تو باغ های بهشت شاد و خندون مشغول بازی و خوشیه😍❤😊

⚠️⛔لطفا به هیچ‌وجه در تاپیک های من کامنت نذارین، ممنونم که شعور رعایت این موضوع رو دارین🙏 و حتی الامکان درخواست ندین🙏  ................  گاهی برای دل خودم، دلنوشته یا متنی رو دکلمه می‌کنم  .................   او قند روزهای تلخ من است❤                                   
سلام از خدا میخوام به دلتون و زندگیتون آرامش بده🙏 درمورد پسرتون نمیگم خدا بیامرزدش، چون بچه تون ا ...

سلام شبتون بخیر ممنونم از لطفتون انرژی مثبتی که با مسیجتون منتقل کردین حالم رو بهتر کرد ، امیدوارم که همیشه غرق در آرامش و خوشحالی باشین🌸🙏🏽 

سرطان رو شکست دادم🤙🏽پسرم مدتهاست که دیگه صدای خندهاش تو خونه ام نمیپیچه🖤لی‌لی هستم🌱موسیقی هنر من نیست شغل منه،درباره بیماریم یا زمینه کارییم و مهاجرت به المان و ترکیه با توجه به تجربه ام بهتون پاسخ میدم💚فمنیستم✌🏽فرزند کوروش...🫀حامی حیوانات و مامان دوتا هاپو😍وگنم💚با ادمای متعصب کنار نمیام😄با احترام مسلمون نیستم🤍دوباره مامان شدم یه فرشته جدید تو دلمه🥰😍❤️ قرار نیست تمام زندگیم رو وقف کوچولوم کنم❤️قبل از اینکه مادر باشم،یک زنم که مستقله،شاغله،دارای عقل سالمه و برای نیازهای فردیش،حقوق اجتماعی و خانوادگیش میجنگه🌱پس سعی نکن لایف استایلتو تحمیل کنی دوست عزیز،چون الویتم فقط خودمم🤍✌🏽من با دوست پسر خودم ازدواج کردم که با دوست پسر یکی دیگه ازدواج نکنم...حق الناسه بلاخره😂🤦🏽‍♀️پایان شب سیه صبح سپید است✨برای تو ،برای چشم‌هایت...برای من،برای درد‌‌‌هایم...برای ما،برای این همه تنهایی،ای کاش خدا کاری کند♥️مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.اعتقادات هرکس مث مسواکه                                        خواهشا ت حلق بقیه نکنید
2731
سلام شبتون بخیر ممنونم از لطفتون انرژی مثبتی که با مسیجتون منتقل کردین حالم رو بهتر کرد ،& ...

سلام

صبحتون بخیر

خوشحالم که چنین حسی دارین

بهترین ها ارزانی شما🌹🙏

⚠️⛔لطفا به هیچ‌وجه در تاپیک های من کامنت نذارین، ممنونم که شعور رعایت این موضوع رو دارین🙏 و حتی الامکان درخواست ندین🙏  ................  گاهی برای دل خودم، دلنوشته یا متنی رو دکلمه می‌کنم  .................   او قند روزهای تلخ من است❤                                   
سلام صبحتون بخیر خوشحالم که چنین حسی دارین بهترین ها ارزانی شما🌹🙏

لطف دارین🌸

لطف دارین🌸

همچنین🌹🙏🏻