2737
2734
عنوان

قرض میدین؟

185 بازدید | 32 پست

من بازم قرض دادم!دلم نیومد نه بگم

شوهرمم زیاد قرض میده پس میدن همه 

ولی من همه پس اندازم بود خواستم طلا بخرم اگه دسر بده طلا هم گرون بشه چی!یه کوچولو هم بد قرضه

شما چی قرض میدین؟مافقط به درجه یکا قرض میدیم البته جدیدا شوهرم به دوستاشم میده

داشته باشم طرف خوش حساب باشه حتمااااااااااا. دست دوست رو گرفتن افتخاره برام

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مجردم ، خودم به مامان خودمم یه گرون قرض نمیدم ، اما کمک گدا ها میکنم ، به اطرافیان هم به عنوان کادو و هدیه میدم اما قرض نه

بابام ولی کفر آدمو در میاره الان از بیرون بیش از ۱۰۰ تومن طلب داره اما نمیگیره میگه نمیخوام فشار بیاد به طرف شب عیدی ، انگار ما عید نداریم

من احمق نه نمیتونم بگم 😕ی کسایی ازم قرض گرفتن ک ....

از سال ۸۵حساب کن پونصد تومن دادم بهش ماشینشو تعمیر کرد بعد باز ۵۰۰ازم گرفت رفت گوشی خرید و..... و پس نداده هنوز 😁چن روز پیش باز زنگ زد و من باز دوباره قرض دادم بهش 😭😭😭

حالا مبالغ میلیونی نبوده اما 

چندین نفر رو قرض دادم بهم پس ندادن 

یکی دو نفر هم بردن برا یک ماه  

اما بعد دوسه سال دادن 

اطراف من خیییییلی بد حساب هست 

نمی‌دونم واقعا فراموش میکنن؟؟؟؟؟

یا تو فکر نیستن 

ولی همچنان اگر کسی قرض بخواد و بتونم کمکی کنم کوتاهی نمیکنم 

میگم کارش راه میوفته

2740
مجردم ، خودم به مامان خودمم یه گرون قرض نمیدم ، اما کمک گدا ها میکنم ، به اطرافیان هم به عنوان کادو ...

دقیقا همسرمنم همینه فعلا ۱۰۰قرض داده ولی فکر کنم باعث خیر تو زندگیتون بشه

چراااااا؟اونوقت خودتون ضامن نمیخواین؟یا قرض؟من همسرم ضامن همه درجه یکامون شده

من شوهرم ضامن خونه پدرش شد برا وام 

خودمون تازه ازدواج کرده بودیم و خیلی قسط هم داشتیم 

اونا هم راحت و بی دردسر وام رو گذاشتن گردن شوهرم 

سخت گذشت بهمون خیلی سخت

بزرگترین اشتباه ‌ . پارتنرت بد عادت میشه و کم کم تبدیل ب وظیفه میشه براتون

نههه همیشه نمیگه خودش هم میدونه 

رابطمون از دوست پسر دوست دختر فرا تره

بهای سنگینی دادم تا فهمیدم ، ‌‌‌‌‌کسی رو که قصد ماندن ندارد ، باید راهی کرد . 🥺💔
من احمق نه نمیتونم بگم 😕ی کسایی ازم قرض گرفتن ک .... از سال ۸۵حساب کن پونصد تومن دادم بهش ماشینشو ...

خخخ منم به همینکه قرض دادم یه کوچولو از قرض قبلم نداده خخخ

ولی درجه یکه دلم نمیاد دم عیدی دلش بشکنم مبلغ زیادی نیس قرضم۱۵تومن دادم 

2706