2752
2734
عنوان

قرض میدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 187 بازدید | 32 پست
حتی به شوهرم نباید پول داد . تجربه دارم ک میگم گلم . بمونید برای هم 

ممنون بابات راهنمایی 

مرسی گلم 🥰💋

بهای سنگینی دادم تا فهمیدم ، ‌‌‌‌‌کسی رو که قصد ماندن ندارد ، باید راهی کرد . 🥺💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خخخ منم به همینکه قرض دادم یه کوچولو از قرض قبلم نداده خخخ ولی درجه یکه دلم نمیاد دم عیدی دلش بشکنم ...

ای خواهر بخدا با همون انداره پولی ک از من گرفت خانومش ی زمین ۵۰متری گرفت الان کلی میارزه 😕

خدا ب اندازه دلت بهت بده عزیزم 💖

2731
حتی به شوهرم نباید پول داد . تجربه دارم ک میگم گلم . بمونید برای هم 

دقیقا شوهرا هم قدر نمیدونن چه برسه دوست!من ۱۰۰تومن تابستون براهمسرم طلا فروختم به جاش یه دستبند ۲۰تومنی خریده میگه همین حدودا بهم دادی!

ای خواهر بخدا با همون انداره پولی ک از من گرفت خانومش ی زمین ۵۰متری گرفت الان کلی میارزه 😕 خدا ب ا ...

واییی چه حس بدیه با پولی به همون اندازه میتونستی زمین مال توباشه خداوند به اندازه ی قبل رئوف خودت بهت میده مطمئن باش،قرضای من کم بودن خداییش در مقابل قرض شما

دقیقا شوهرا هم قدر نمیدونن چه برسه دوست!من ۱۰۰تومن تابستون براهمسرم طلا فروختم به جاش یه دستبند ۲۰تو ...

بخدا خواهر الان شوهرمن ازمن توقع پول داره ‌ . چیزی بخوام میگه خودت داری برو بخر . یا اگ پول لازم شه اونقد تو خونه اوقات تلخی میکنه ک مجبور شم پول براش پیدا کنم 🙁

واییی چه حس بدیه با پولی به همون اندازه میتونستی زمین مال توباشه خداوند به اندازه ی قبل رئوف خودت به ...

ممنونم گلم . منم ب لطف خدا ایمان دارم 💞خودش روزی رسونه و میدونم نعمتهاش هیچوقت برام تموم نمیشه 💎

چراااااا؟اونوقت خودتون ضامن نمیخواین؟یا قرض؟من همسرم ضامن همه درجه یکامون شده

نه 

من و همسرم ضامن هم میشیم فوقش . اونم تا الان یکی دوبار بیشتر نیاز نشده 

قرض هم خدا رو شکر تا الان نیاز نبوده . نیاز هم شه طلا و سکه میفروشیم اما قرض نمیگیریم

خوشم‌ نمیاد مسائل مالی با روابط قاطی شه

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
ممنونم گلم . منم ب لطف خدا ایمان دارم 💞خودش روزی رسونه و میدونم نعمتهاش هیچوقت برام تموم نمیشه 💎

عزیزمممم چقدر خوبی شما انشالله تو سال جدید در نعمتهای خدا بروتون باز بشه پر روزی باشین

بله منطقی فکر کنیم با توجه به تجربه ی تلختون حق باشماست

خودم تجربه ی تلخی نداشتم 😅 

اما بنا به شغلم زیاد دیدم

هرکی قرض بخواد بهش میگم دو برابرش سفته بده که سر وقت هم پاس شه . که خب نمیدن . منم قرض نمیدم 🤣

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
2706