2733
2739
عنوان

رفتار عجیب این خانوم

314 بازدید | 25 پست

من میکاپ کارم تو سالن داشتم یه خانومی رو میکاپ میکردم با دوستش اومده بود داشت تعریف میکرد رفتم ترکیه اینجوری کردم رفتم تهران اون کارو کردم خلاصه کیلینیک پوست داشت .

بعد دوتا مشتری های قبلیم هم نشسته بودن تو اتاق تا شنیون بشن گوشی یکیشون صدای اذان پخش کرد 

خانومه هم گوشیشو برداشت قطع کنه هی قطع نشد گذاشت کیفش 

بعد این خانومه زیر دستم اینقدر عصبانی شده بود از صدای اذان که نمیتونست حرف بزنه اصلا چهره اش تغییر کرد هی میخواست برگرده به اونا یه چیزی بگه این دوستشم هول شده بود رفت گوشی اون خانومه رو گرفت صدا رو قطع کرد 

چرا الان اینجوری شده حالا به نظر منم زیاد جالب نیست گوشی یهو صدای اذان بده ولی رفتار اینم عجیب بود .الان جوری شده طرف خجالت میکشه گوشیش صدا اذان پخش بشه بخاطر نگاه های بقیه .حالا اهنگ پخش بشه کسی براش مهم نیست .

بوی دعوا میاد😁

کاربریم مال سال ۹۶ بود سیم کارتمو گم کردم دیگه رفت که رفت😐 اگه میشه ته دلتون برای رسیدن به کسی که میخوام برام دعا کنین   لطفا برام انرژی مثبت بفرستین که باهاش زندگی خوبی داشته باشم و ازدواجم موفق باشه❤️من با کسی دعوا ندارم اگه از پیامم بد برداشت کردین همینجا عذر میخوام  زنده باد نی نی سایت بزرگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بیخیال خیلیا سادیسم دارن با صدای اذان فعال میشه 

خارجی ها هم به عقاید بقیه ادیان احترام میزارن جز خود ایرانی ها که بعضیاشون جوگیر و فازکی ان

بی هیچ بهانه‌ای سراغم را بگیر ⁦🐣
2740
2706