2737
2739
عنوان

این پسره به نظرتون راست میگه؟

124 بازدید | 15 پست

ما ۸ ماهه باهمیم دوسش دارم

همیشه برام سوال بود چرا درخواست رابطه نمیکنه 

من اهلش نیستم قبل ادواج ولی برام سوال بود 

گفتم نکنه نیاز هاشو یه جای دیگه رفع میکنه و من برای سرگرمیشم 

خلاصه دلو زدم به دریا ازش پرسیدم طوری وانمود نکردم که شک کردم 

گفت که رو تو حس دیگه ای دارم تا قبل ازدواج بهت دست نمیزنم رو تو حسم جدیه 

حالا گیج شدم راست میگه یا دروغ 

خب راست میگه دیگه وگرنه تا تنور داغ بود نچسبوند والا

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

در ضمن اوثرا خود ارضایی میکنن  اگر خیلی برات سواله

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈

چرا باید امروز مدرسه ها تعطیل باشه😐😐😐

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2740

حالا یعنی کسی قبل از ازدواج مثل همین دوران دوستی درخاست بکنه یعنی بعدش جدی نمیشه😐😐فوبیای اینو دارم واسه دختر داییم 

پسره ازش درخاست میکنه وولی خب این رد میکنه میگه جدیش کن بعد میگه حتما ک نباید جدی باشه یعنی گولش میزنه

زمانی دروغ میگفت که بهت بگه بیا رابطه داشته باشیم بعد بگیرمت 

الان واسچی باید بهت دروغکی بگه تا قبل ازدواج بهت دست نمیزنم؟؟؟این که دیگه مشکلی نداره دروغم بگه ب تو آسیبی نمیزنه

2706