2733
2734

سلام خانوما شبتون بخیر گفتم شاید کسی دنبال این عمل باشه مثل خودم قبلش کلی سایتارو زیرو رو کردم...خوشحال میشم ب کسی بتونم کمک کنم صادقانه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
اول بگو درد داره وهزینه چقدر واینکه جززیبایی چه مزیت دیگه ای داره 

عزیزم این هم ب سلیقه بستگی داره هم اینکه بعضیا واقعا لازم دارن...من بالیزر تهران عمل کردم تقریبا ۱۵میلیون شد...بی حسیه درد هم داره تاحدودی وقابل تحمل

@دخترده2    

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻
دوره نقاهتش چند روزه‌ست؟ چقدر درد داره و چه ممنوعیت هایی؟

دوران نقاهتش تقریبا یک هفته تا۱۰روز بستگی ب خود طرفم داره اگه بخیه بخورید بیشتره بنظرم چون من بخیه داشتم هودکتومی هم عمل کردم

2740

من  راضیم خیلی ازعملم ومیگم کاش زودتر انجام میدادم البته همه خانوما این عملو نیاز ندارن هرکی حس کنه نیاز داره خوبه انجام بده هم ازلحاظ ظاهری هم رابطه هم خیلی چیزای دیگه لباس پوشیدن واینا

واییی عزیزم توروخدا کمک من کن من دیروز عمل کردم بعد دکتر هم برام با لیزر انجام داد هم با قیچی بعد بخیه زد همش نگرانم رد بخیه ها بمونه برای شما موند ؟؟؟؟

یک مشکل دیگه هم هست اینه که من کل کلیتوریس و لابیاها از اول بیرون زده بود بعد دکتر قسمت پایین برداشت لابیا هارو انگار از وسط الان نصف شده پایین هیچی ندارم بالا کلیتوریس دیده میشه حتی وقتی سر پام این  طبیعه آخه الان خیلی زشته انگار یک چی بوده از وسط نصف شده بالا هست پایین هیچی نیست 

من لابیاهام رو از بیخ زد بد نیست ؟؟؟

سلام دوست خوبم میشه امضامو دیدی اگه چشت افتاد برام دعا کنی و صلوات بفرستی من شرایطم خیلی سخته من یک دختر قوی هستم که بار ها شکستم اما مطمعنم خدا برام بهترینارو در نظر گرفته دعا کنید بهترینا برام قرار بگیره .... من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خداست بعد خداهم به خداست 
من  راضیم خیلی ازعملم ومیگم کاش زودتر انجام میدادم البته همه خانوما این عملو نیاز ندارن هرکی حس ...

حتی الان حس میکنم به رابطه میلی ندارم مثل تو ذهنم تصورم میکنم نمیدونم شاید این تلقین هست 

من مجردم همش میترسم رد بخیه ها بمونه به نظرت مشخص عمل کردم ؟؟

سلام دوست خوبم میشه امضامو دیدی اگه چشت افتاد برام دعا کنی و صلوات بفرستی من شرایطم خیلی سخته من یک دختر قوی هستم که بار ها شکستم اما مطمعنم خدا برام بهترینارو در نظر گرفته دعا کنید بهترینا برام قرار بگیره .... من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خداست بعد خداهم به خداست 
@دخترده2    

ممنونم ازت گلم

2706