2737
2734

با سه تا جاریای  دیگم قهر کردن دعواشون شده دوسال پبش مقصرم خودشونن برادرشوهرم حرفای بدی بهشون زد حالا میگن ما جشن پسرشون نمیایم اینا هم خودشو زدن به مظلومیت کلی گریه  ماابرومون جلو خانواده دختر میره من تعجب میکنم مگه قهر خانوادگی بی ابروئیه ناراحت شدم کلی گریه کرد ولی الکی مظلوم نمایی میکنه خرش از پل بگذره دوباره همون ادم میشه خودشو شوهرش مادرشوهرمم کلی گریه کرد حتی مرگ پدرشوهرمم نتونس اینارو اشتی بده بدتر قهر کردن منم مریضم دیسک کمرم عود کرده سه روزه رختخوابم میخواستم نرم ولی مجبورم که برم جشنو راه دورم هس باید ۶ساعت تو ماشین بشینم پسرمم نمیتونم ببرم 😞

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اشکال نداره. صندلی جلو رو کمی بخوابون.

دلشو نشکن

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2742

فقط فهمیدم 5تا جاری هستین

نرو بابا حوصله داری

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2740
2706