2733
2734
عنوان

عصن خاک تو سر مننن

172 بازدید | 17 پست

دوتا آبجی دارم یکی کوچیکتر یکی بزرگتر 

امشبم مهمون داریم 

پریودم هستم

همیشم موقعی که مهمون میاد منه بدبخت باید جارو بکشم بشورم بسابم مامانمم فقد آشپزی میکنه 

حالا ایندفعه از شانس خوبم اد امروز که پری شدم مهمون میخواد بیاد حالا سه تایی شون داره میترکن از حسادت که من چرا پا نمیشم کمک کنم 

پریود شدنای منم اینطوریه که عین صگ درد دارم خووو😭

حالا این دوتا عوضی مگه پا میشن یه لیوان جا به جا کنن؟؟؟

بزرگه حالا خوبه یکم کمک میکنه کوچیکه که در حالت عادی گشادیش میشه چارتا ظرف آب بکشه چه برسه وقتی میخواد مهمون بیااااد 

مامانمم چون پریوداش درد نداره درکم نمیکنه😑😭😭

خو من چ گناهی کردم مگهههه

الانم میدونم بچه شدم دارم غر میزنم خیلیم دلیلم احمقانس کاملنم مطلعم ولی شما به روم نیارین بذارین یکم عرر بزنممم سچسچویطممیلپپیکیچیکژووژثندبببپ

دوست پسر داشتن یا دوستِ پسر داشتن در هر صورت توهین به دختره حالا شما هی فکر کن باکلاسی👩🏾‍🦽!                       دیدین غلط املایی دارم بگین🗿☘️                                   هرکی بگه جدی میفرمایییینننن؟؟؟ از ما نیست🔫
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ی روزم ت استراحت کن

کارنکنن ابرو اوناهم رفته

وقتی نمیتونی واقعن  برسی ب کارا الکی حرصم نخور

پشت هر آدمی یه داستانه   و    پشت هر داستانی یه آدم...🌱ساده عبور نکن از دنیایی که فقط یکبار تجربه اش میکنی🍃🧡
ی روزم ت استراحت کن کارنکنن ابرو اوناهم رفته وقتی نمیتونی واقعن  برسی ب کارا الکی حرصم نخور

هی تیکه پشت تیکه 

مگه زاییدی؟؟

مگه چمدونم فلانی بهمانی 

با ایناش چیکار کنمم صب تالا هندزفری به گوشم پیوند خورده

دوست پسر داشتن یا دوستِ پسر داشتن در هر صورت توهین به دختره حالا شما هی فکر کن باکلاسی👩🏾‍🦽!                       دیدین غلط املایی دارم بگین🗿☘️                                   هرکی بگه جدی میفرمایییینننن؟؟؟ از ما نیست🔫
2740

میتونی ی دوش آب داغ بگیری؟؟؟البته باید کاملا خشک کنی خودتو

بعدشم درد شدید نشونه عفونت از روز پنجم قرص ال دی بخور تا پریودی بعدی دوباره روز پنجمش بخور کیستت میوفته

چن سالته؟؟

یا ی مسکن قوی بخور

کاملا درکت میکنم منم همینجور بودم

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین منو سریای بعدی کارا رو تقسیم میکنید  از قدیم گفتن بچه وسطی منظلومه این تاپیک مشخص شد  ...

بابا مامانم کوچیکرو لوس کرده الانم که هفتمه باز وضع همینه حالا خانوم طاقچه بالا میذاره فک کرده دختر خانههه نباید یه خشتکشو جا به جا کنه😭😂

بزرگم هی میگه واخ درسم آخ مشقم 

فقد منم که چون نه نازکش دارم نه درسم درسم میکنم شدم کنیز خاندان://

بخدا منم درسم خوبه از کلاس اول تا الانمو بگیر بیا ولی چون هی اعلام نمیکنم کسی نمیفهمه پسدزپیونیتدژزدپژپج

توقعت بجاست بچه چیه همین خودت اونارو پرو کردی..من اگ‌بودم خون بپا میکردم بااین جور ناعدالتی🤨

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣
میتونی ی دوش آب داغ بگیری؟؟؟البته باید کاملا خشک کنی خودتو بعدشم درد شدید نشونه عفونت از روز پنجم ق ...

کوچیکممم هیفده

نه الان مهمونا میان من تو حموم باشم بد میشه حمومم تو اتاق نیست لخت و عور نمیتونم از جلوشون رد شم😂😭

هی تیکه پشت تیکه  مگه زاییدی؟؟ مگه چمدونم فلانی بهمانی  با ایناش چیکار کنمم صب تالا هند ...

ببین عزیزم میدونم سخته ولی زندگی همینه همیشه توسط ادما درک نمیشیم حتی نزدیکترینا مهم اینه تو خودت بدونی ک الان شرایط و حالت چیه مخصوصن تو پریودی ک هیچوفت بقیه درک نمیکنن درد فردو هرچی گفتن عصبی نشو بگو این همه من بودم حالانوبت شماعه و بله اصلن فک کنید زاییدم الان شرایط کار نیست دیگ،واسه خودت چای بریز و هرچی ک دوس داری ب خودت برس ی روزه دیگ ،خودت قدر خودتو ندونی هبچکی نمیدونخ خواهر،فقز با کسی دعوا نکن ک بعدن پشیمون میشی درکملل ارامش ب خودت توجه کن♡ *-*

پشت هر آدمی یه داستانه   و    پشت هر داستانی یه آدم...🌱ساده عبور نکن از دنیایی که فقط یکبار تجربه اش میکنی🍃🧡
توقعت بجاست بچه چیه همین خودت اونارو پرو کردی..من اگ‌بودم خون بپا میکردم بااین جور ناعدالتی🤨

خو توعم اگه مینالیدی آخ دلم آی کمرم ببخشید بهت میگفتن مگه زن زائویی فک میکردی بچه ای 

تو شرایطم نیستی که اینو میگی دیگهه

2706