2752
2734
عنوان

عصن خاک تو سر مننن

| مشاهده متن کامل بحث + 172 بازدید | 17 پست
ببین عزیزم میدونم سخته ولی زندگی همینه همیشه توسط ادما درک نمیشیم حتی نزدیکترینا مهم اینه تو خودت بد ...

درد منم اسنه اونا که خودشون مونثن میفهمنم دیگه چرا خبب؟

دیدی همیشه میگن تو خونه هر ایرانی یه اتاقه که همیشه سرده؟

الان من تو اون اتاقم تا جون در ببرم از ترکشاشون جرئت ندارم برم آشپزخونه ننم منو ببینه میگه بیا دستمال بکش ظرفارو اونجارو بساب اینو ببر اونو بیار:/

منم بگم نیمخوام جنگ جهانی راه میوفته عر زنان راهی غار تنهاییم میشم همین بمونم اینجا از سرما دار فانیو وداع بگم سنگین‌ترم

دوست پسر داشتن یا دوستِ پسر داشتن در هر صورت توهین به دختره حالا شما هی فکر کن باکلاسی👩🏾‍🦽!                       دیدین غلط املایی دارم بگین🗿☘️                                   هرکی بگه جدی میفرمایییینننن؟؟؟ از ما نیست🔫
درد منم اسنه اونا که خودشون مونثن میفهمنم دیگه چرا خبب؟ دیدی همیشه میگن تو خونه هر ایرانی یه اتاقه ...

ای بابا خواهر چ وضعی شده

پتو زیاد بنداز رو خودت سرما نخوری

و تونستی برو تو پذیرایی بخواب اگ خیلی سردت بود

و یذره هم بزرگنمایی و اخ و اوخ کن اگ میخواستن کار بدن بهت ک اوکی شه

امیدوارم سریع حالا خوب شه و خانواده هم بیشار هواتو داشته باشن

پشت هر آدمی یه داستانه   و    پشت هر داستانی یه آدم...🌱ساده عبور نکن از دنیایی که فقط یکبار تجربه اش میکنی🍃🧡

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خو توعم اگه مینالیدی آخ دلم آی کمرم ببخشید بهت میگفتن مگه زن زائویی فک میکردی بچه ای  تو شرایط ...

منم همیشه میگم خب آدم دل‌درد میگیره طبیعیه

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣