2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ازجای مطمعن بگیر که بیماری نداشته باشه دقت کن 

اگه میخوای سخنگو شه اواز بخونه نر اهلی بگیر

اگه یه پرنده اروم و لوس میخوای ماده 

اگه دوس داری خودت بزرگ کنی همه جوره جوجه بگیرر۲ماهه

منم اول یکی داشتم ولی تنهایی سختشونه براش دوست خریدم

مامانِ کارِن وهاکان❤اگه به امید طرح مسائل بارداری و زایمانتون اومدین این سایت باید بگم اشتباه اومدین اینجا دیگه سایت قدیم نیست اینجا پاتوق یه عده بچه اس که الگو و رهبرشون بی تی اس هست نصف پربازدید های اینجا یا بی تی اس هس یا خیانت یا حس شیش یا هم بعضی کاربرای الکی معروف داریم که هنرخاصی ندارن حرف خاصیم نمیزنن همینطوری پربازدید میشن مثلا با تعریف کردن چندتا جوک بی مزه  پس لطفا به امید راهنمایی بارداری زایمان اینجا تاپیک نزنین  اینجا جای عجیبیه اینجا هیچکس رو پیدا نمیکنی که هم جنس خودشو دوس داشته باشه یا به جنس خودش ارزش بده اینجا حتی دختر۱۸ساله که عروسی کرده تا زن ۳۰ساله میخوان بچه اولشون تحت هرشرایط پسرشه یکی چون داداش نداره خودش یکی بابانداره یکی ازبچگی پسر دوس داشته یکی روحیاتش پسرانس یکی مادرشوهرش پسردوس داره خلاصه هیچکس دختردوس نداره دلیلش میدونی چیه؟متاسفانه خیال راحت و ارزشمندی زندگیو وابسته به داشتن پسربچه میدونن منطق همشونم اینه اولی پسر باشه دومی حتما دختر تا دخترم داداش بزرگترداشته باشه اینو تو مغز زنگ زدتون فرو کنین هیچ دختر و هیچ زنی آقابالاسرنیاز نداره به خودش آزادی بدی مثل ادم زندگی خواهد کرد  من مخالف  جنسیت پسر نیستم اتفافا هرپدرمادری حق داره از هردوجنسیت داشته باشه ولی نه اینکه اولی حتمااا پسر باشه چون پسر مهمتره و لازم بقای زندگیه 🥴خوش باشین❤
2728

اول نرخریدم جوجه بودحرف زدن یادش دادم بعدشم براش ماده خریدم جفت نشدن عوض کردم یکی دیگه خریدم دوسه روزه جفت شدن جفت گیری میکنن ان شاالله نوه هام بزودی میان 

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاطرات زایمان تارفتن امیدم🖤ئی او که سه ی له که س نه چوی🖤دووریت آزاری دل وگیانه دووریت🖤 ده رده بی ده رمانه🖤

یکی ب من بگه چیکارکنم ترسم بریزه خیلی دلم میخاد یه عروس هلندی یا خرگوش یاسگ داشته باشم😞😞اما ترسم خیلی زیاده

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگر میشه دعا کنید برام کارهمسرم جوربشه 🙏شدیدا نیازمند دعاهاتون هستم دوستای خوشگلم❤️
2740
ترس از چی؟

خیلی میترسم ازشون عموم عروس هلندی داره پروازمیکنه وحشت میکنم جیغ میزنم یاسگ میاد قلبم میایسته ازترس😞کلا ازهمه چی میترسم 🥴نمیتونم نزدیکشون بشم

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگر میشه دعا کنید برام کارهمسرم جوربشه 🙏شدیدا نیازمند دعاهاتون هستم دوستای خوشگلم❤️
2706