2733
2739
عنوان

متاهلم ولی...

236 بازدید | 12 پست

من متاهلم ۱۱ساله

ازوقتی رفتیم سر خونه زندگی مون دست بزن داشت بد دهن بود خیانت میکرد.ناخاسته حامله شدم.نتونستم از بچم دل بکنم وحامی هم نداشتم.بچه بدنیا امد اون شد کتک خورپدرش.خیلی سعی کردم درمانش کنم به خانوادش گفتم .تصمیم به طلاق گرفتم نشد.مادرم گفت برای خودت خونه بگیر بچتونگه دار.بدون پول حامی چطور میشد؟تصمیم به خودکشی گرفتم😔بخاطر بچم بازمنتونستم.شوهرم یه آدم روانیه نه یه ذره محبت احترام عشق هیچی ازش ندیدم.حدود چند ماهی یکی از عضای خانوادم فوت کرده افسردم.از یه طرفیم به یکی حس دارم اونم از دور.نه من اون رو میشناسم نه اون منو.حتی تاحالا صداشو نشیدم نمیخامم بشنوم.چیکازکنم این حس از کلم بپره؟از افسردگی این حس؟چون من بهیچ کس اعتماد نمیکنم واین حس تو وجود من مرده بود🤦‍♀️

خدایا چرا آخه بچه رو میزنه؟؟😔😔😔😔😔

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

این حس از کمبود محبته

(کاربر مَرد)    پسر عزیزم بخاطر تو همیشه مهربان خواهم ماند و همه تلخی هارا از تو پنهان میکنم تا تو آرامش دنیا و تمام لذتهایش را تجربه کنی                                                                                                   ـــ۸ـہـ۸ـــ♠️P♠️ـــہـ۸ـــ                                                                                                            
2740

عزیزم مستقل شو کار کن کم کم ازش جداشو 

اینستاگرامم ne.83hoseini@من یگانم دختر ته تغاری تابستون متولد83 کاربری شهریورجانان و راحیل31320 هسدم  بالاخره می‌رسیم به اونجایی که صائب میگه، آرامش است آخرِ اضطراب‌ها.. 🌱🧡️  اگر کار میکنی اگر مطالعه میکنی اگر ورزش میکنی اگر از خانوادت حمایت میکنی اگر تلاش میکنی به بهترین خودت تبدیل بشی اگر کاری ازت برمیاد و برای بقیه انجام میدی و اگر کسی تاحالا ازت تشکر نکرده! من ازت تشکر میکنم که دنیارو به جای بهتری تبدیل میکنی  
نمیدونم برای همین میگم شاید ازافسردگیه.بچم کوچیکه کسی نگه نمیداشت

عشقت به غریبه از کمبود و توهمی بیش نیست

ولی حتما خودتو بالا بکش. تو لایق زندگی خوب هستی. یا شوهرتو بساز یا جداشو و با فرد مناسب ازدواج کن. قبلش باید حتما موقعیت خوبی کسب کنی