2737
2734

الان چندسااااااال بچه هامو میبرم پیشش ... 

هفته پیش نوبت چکاپ کوچیکه بود ...مریض بودن جفتشون نرفتم ... امروز زنگ زدم ... گفتم نوبت داشت هفته پیش مریض بودند ...منشی پرسید زنگ زدی کنسل کنی ؟ گفتم نه ...گفت پس متاسفم ما دیگه به شما نوبت نمیدیم !!!!

آخه من با ۲ تا بچه مریض چجوری زنگ بزنم کنسل کنم ...هربار واسه نوبت دهی ی رب دارم زنگ میزنم تا بگیره .... 

تقصیره خودمونه دکترا رو کردیم بت ... عوض اینکه اونا موظف به خدمت به ما باشن ما باید خدمتشونو بکنیم ...

میگن : کار خوبه خدا بسازه سلطان محمود خر کیه ...🤲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعضی دکترا دارن تجارت و ریاست میکنن

زورگو هستن خودشون و منشی هاشون 

من روزهای سختی رو گذروندم تا پای مرگ رفتم و برگشتم،هنوزم روزهای سختم تموم نشدن،برام دعا کنید،سلامتی میتونه معجزه زندگیم باشه
2742

مشکل از منشیاس، انقد خودشونو بالا میبینن 

چندوقت پیشم من تو مطب یه دکتر بودم یکی زنگ زد نوبت بگیره طرف داشت حرف می‌زد منشیه قطع کرد یهو  

میشه برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستید🥺❤️
2738
بعضی دکترا دارن تجارت و ریاست میکنن زورگو هستن خودشون و منشی هاشون 

من ۴ ساله بچه هامو پیش این میبرم ... اما یک ساله واقعا کم کم حس کردم دنبال تجارت خودشه ...بچه رو الکی میفرستاد پیش اشناهاش سونو و چشم پزشکی و... الکی بی هیچ دلیلی ...محض احتیاط !!!! بعد مثلا اگه نمیبردیم راه نمی‌داد مارو  ... 

مشکل از منشیاس، انقد خودشونو بالا میبینن  چندوقت پیشم من تو مطب یه دکتر بودم یکی زنگ زد نوب ...

نه این ی مورد مشکل از دکتره ...میشناسمش خیلی ... 

من ۴ ساله بچه هامو پیش این میبرم ... اما یک ساله واقعا کم کم حس کردم دنبال تجارت خودشه ...بچه رو الک ...

خیلی بی انصاف هستن 

من روزهای سختی رو گذروندم تا پای مرگ رفتم و برگشتم،هنوزم روزهای سختم تموم نشدن،برام دعا کنید،سلامتی میتونه معجزه زندگیم باشه
وظیفه آدم اینه خبر بده و نوبتش رو کنسل کنه کاملا حق با دکتره و شما مقصری که زنگ نزدی یه تماس کوچیک ...

با دوتا بچه که توی تب میسوزن و من چند شب بیداری کشیدم واقعا چطور میشد ؟؟؟ این دکتر فقط ساعت ۱۲ تا ۱ ظهر لاین تلفنش بازه ... و هر بار باید حداقل ۱۰ دقیقه ی رب بشینی پای تلفن تا بگیره ... 

این موردی که شما میگی واسه دکتری نیست که تو هر ساعت به ۳،۴ نفر نوبت میده ...مال کسی هست که نوبت مریضش حفظ بشه ...

کدوم دکتری اگه مریضش نتونه تماس بگیره کنسل کنه بعد ۴ سال میگه دیگه اینجا نیا ؟! 

منظورت از چکاپ چیه عزیز؟ 

چرا میخواستی ببری؟ 

من یک آدم معمولی هستم. یک همسر و یک مادر از یک خانواده معمولی، با یک فرزند معمولی که شما مردم اطرافم به او فرزند خوانده می‌گویید. مادری که هرکاری کرد تا فرزندی داشته باشد اما در مسیر ای وی اف جا زد و ادامه نداد و تصمیم گرفت که مادرانه هایش برای فرزندی باشد که مانند خود او در این دنیا چیزی کم دارد. مادری برای کودکی که جای خالی فرزند نداشته اش را برایش پر کند. دوستت دارم همه چیز من. بمان برایم❤️