2733
2734

صبح پسرم داشتم میبردم مدرسه که البته تعطیل بود و برگشتیم 

توی راه پسرم که ۶ سالشه گفت مامان من فهمیدم مامان چیه 

گفتم مامان چیه گفت مامان یه چیزی که حتی وقتی کار بدی کردی  بهت میگه برو تو اتاقت بازم دوستت داره شبا برات قصه میگه بهت میگه غذا بخور بعد اگر نباشه مثل همون بچه ها میشی که لباس خونگی میپوشن تو خیابون شیشه تمیز میکنن پول میخوان 

تا حالا چنین تعریفی از مادر شنیده بودین؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

🤣🤣🤣🤣

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2728

عزیزم خدا نگهدارش باشه

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈
2740

عزیزم  خدا حفظش کنه اما یاد باشه هیچ وقت تو جمع از بچه ت تعریف نکن 

چشم بد ازش دور باشه

یا كاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكْشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ''' خدایا شکرت  . خدایا خودت کمکم کن بدون امتحان کردنم  خدایا توکل بر تو

من یه شب حالم بد شد دراز کشیده بودم دیدم پسرم افتادبه گریه وبین اشک باریدنش هی میگفت حالا کی برامون غذا درست میکنه؟؟😂😂😂

خدایا آفریدی رایگان😍روزی دادی رایگان😍بیامرزرایگان❤توخدایی نه بازرگان......
2706