2737
2734
عنوان

شما باشید از این رفتار مادرشوهر ناراحت میشید یا نه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2896 بازدید | 53 پست
ببین مادرشوهر من نوه ی پسری فقط یکی داره. میتونم قسم بخوری از اول تا الان نیم ساعت بغلش نکرده. ولی ...

حالا مادر همسرم گلا مسولیت قبول نمیکنه 

اصلا 

چون نمیتونه نگه دارا ...

اما برا نوههای دختریش طلا گرفت و مبگیره 

نوههای پسری رو ب روی خودش نمیاره

حالا مادر همسرم گلا مسولیت قبول نمیکنه  اصلا  چون نمیتونه نگه دارا ... اما برا نوههای د ...

از هر دستی بده از همون دست میگیره!

خودتو ناراحت نکن.

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو مثل هوای خوبه بعدِ بارونی😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خاستم بگم اینقد ک‌مادرشوهرت نقشه کشیده بذا سیسمونی دادنو اینا احتمالا پولشو از پسراش بگیره

😂ن قراره پدرشوهرم بده ....

پسراش تاحالا ازاینکارا نکردن ،و گفتن نداری نکن 

2731
استارتر اینو یادت باشه  مادرشوهر کارایی ک واسه دختر خودش میکنه رو هیچچچ وقت برا عروسش نمیکنه&n ...

مادر شوهرم برای عروسش ده روز اومد شست پخت گذاشت برای من نیومد و خیلی خوشحالم چون حوصله نداشتم ده روز پشت سرهم ببینمش 

ولی میگم به جاریم خیلی رشید خداییش 

2740
الان ک دخترش بارداره هرسری ۴مغز و جوجه محلی و تخم مرغ محلی و .... میخره براش میبره  پول مید ...

چرا عزیزم فک میکنی جوری با دخترشون رفتار میکنن و براشون  عزیز و مهمه باید برای شما هم بکنن؟ من خودم هم عروسم هم خواهر شوهر ولی اصلا انتظارات بیجای شمارو درک نمیکنم خونواده شوهر اسمش روشه تمام شد رفت 

عزیزم قطعا مادرا دختر و نوه دختریشونو بیشتر دوس دارن تا عروس و نوه پسریشونو

به قول اون دوستمون ک گفت خانواده شوهر هیچوقت خانواده خودت نمیشن سعی کن هیچ توقعی از خانواده شوهر نداشته باشی

کاربر قدیمیم
چرا عزیزم فک میکنی جوری با دخترشون رفتار میکنن و براشون  عزیز و مهمه باید برای شما هم بکنن؟ من ...

انتظار بیجای من؟🫠من هیچ انتظاری ندارم 

هرزمان برای بجه شما زنجیر بدل اوردن و شمارو مسخره کردن دوست دارم حس و حال شمارو بدونم 

2706