2737
2734
عنوان

شما باشید از این رفتار مادرشوهر ناراحت میشید یا نه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2939 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم قطعا مادرا دختر و نوه دختریشونو بیشتر دوس دارن تا عروس و نوه پسریشونو به قول اون دوستمون ک گف ...

بله همینطوره ....

متاسفانه یا خوشبختانه من کلا کشیدم کنار ،بااینکه تفریبا همسایه هستیم ولی فکر کنم الان ۲ماهه همو ندیدیم ....

تا زمانی هم ک پسرشون پیشنهاد نده اونجا نمیرم ....

من بااینهمه درگیری و کار وقت سر خاروندن ندارم ،بعد جالبه ب من میگه فردا من وقت ندارم ،از سرکار اومدی ناهار منو درست کن 

بعش گفتم خودت میبینی من همش در حال بدو بدو هستم 

شب قبل حتما برای خودت درست کن ،من نمیرسم 

یا ناهار برو خونه دخترت 

همینکه سیاست دوری و دوستی رو در پیش گرفتی خیلی خوبه👌

همسایه ایم باهم 

ولی خداشاهده عید حتا دعوتمون نکرد ،نه تنها منو دعوت نکرد ،بلکه بقیه رو هم دعوت نکرد 

گفت دخترم بارداره ،یک ساله نیومده ،هر وقت اون اومد یسره دعوت میکنم 

نمینونم دوبار اینکار بکنم 

ولی منم دیگه نمیرم 

2731
مال من میگه هرکی داره میاد غذاش بیاره 

خب ماهم همیشه میبریم اون موقع من رفته بودم دکتر وحامله بودم نبردم.اینقد میگه گرونیه نمیرسونم نمیتونم پذیرایی کنم هیچکدوم ازبچه هاش نمیرن اگه برن هم غذارو میبرن

خب ماهم همیشه میبریم اون موقع من رفته بودم دکتر وحامله بودم نبردم.اینقد میگه گرونیه نمیرسونم نمیتونم ...

زشته بنطرم

چون خانوادا همسر من وضع مالی حوبی دارن 

فقط خسیسن

انتظار بیجای من؟🫠من هیچ انتظاری ندارم  هرزمان برای بجه شما زنجیر بدل اوردن و شمارو مسخره کردن ...

اون دیگ عزیزم ببخشیدا ناراحت نشی برمیگرده به بی فرهنگی خودشون و بی عرضگی شوهرم چون شوهر ادم نباید بزاره خونوادش هر برخوردی بکنن وگرنه ک روشون تا دلت بخواد زیاد میشه

2738