2733
2739

بچها من چند وقتیه یاد اتفاق بچگیم افتادم ک سر ندونستن پردمو از بین بردم حسم کاملا درسته ولی هنوز دکتر ندیده میخام به مامانم بگم ماجرارو بنظرتون بگم یا نه ممکنه بد باهام رفتار کنه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به نظرم نگی بهتره ،چون گفتنش و دونستنش فرقی به حالت نمیکنه فقط شرایطت رو بدتر می‌کنه...کاری از دستش برنمیاد

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
2740
به نظرم نگی بهتره ،چون گفتنش و دونستنش فرقی به حالت نمیکنه فقط شرایطت رو بدتر می‌کنه...کاری از دستش ...

اره واقعا اینم هست ولی بالاخره که میفهمه اونموقه چی نمیگه چرا ازم پنهون کردی؟

آخه میخوام مطمئن بشم اصلانم شرایط رفتن دکترو ندارم یعنی بد باهام رفتار میکنه؟

چرا شرایطشو نداری به اونم بگی متوجه نمیشه که آسیب دیده یا نه کمکی از دستش بر نمیاد

یکاری کردم ولی خب کاملا حس میکنم ندارم

شاید آسیبی ندیده عزیزم ،بعدشم در حالت بچگی بوده انگشت ،شاید ترمیم شده خود به خود ,از فکرش بیا بیرون 

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
2706