2752
2739
عنوان

توروخدا بیاین کمکم کنید دستم ب دامنتون

| مشاهده متن کامل بحث + 124 بازدید | 33 پست
اره واقعا اینم هست ولی بالاخره که میفهمه اونموقه چی نمیگه چرا ازم پنهون کردی؟

از کجا میخواد بفهمه ؟؟؟من موقع ازدواجم خونریزی نداشتم اصلا ،معلوم نبود نوعش چیه،هنوز که هنوزه بعد دو سه سال ازدواج ،یکسال از شوهرم دور بودم بعد مدتها رابطه داشتیم مثل روز اول بود چون جمع میشه واژن 

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بابا خب بخام ازدواج کنم چی میفهمه که بالاخره

تا خودت نگی کسی کاری نداره،بگی کلا باور اطرافیانت نسبت بهت خراب میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
2731

عزیزم بستگی به فرهنگ خانوادتون داره و اینکه خودت تا حدودی باید برخورد مادرتو حدس بزنی

جدای از اون برای ازدواج کسی فک نکنم باور کن تو با انگشت این کارو کردی و بنظرم برو دکتر و چک کن وضعیتتو 

منو میبرن معاینه خانوادم همه دخترارو میبرن

ببرن ،شک ندارم تا الان ترمیم شده ،اگه برفرض خونی هم اومده ناخنت گیر کرده ،اخه انگشت رو تا مچ که نکردی داخل ،حس کنجکاوی بوده انگشت کوچیک بچه مگه چندسانته؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
ببرن ،شک ندارم تا الان ترمیم شده ،اگه برفرض خونی هم اومده ناخنت گیر کرده ،اخه انگشت رو تا مچ که نکرد ...

اره بچه بودم میگم که حس میکنم خیلی بازه وقتی که زور میزنم البته بیخشید واقعا اینجور میگم خیلی ترسیدم ولی وقتی زور نزنم انگار ک مسدوده اصلا

اره بچه بودم میگم که حس میکنم خیلی بازه وقتی که زور میزنم البته بیخشید واقعا اینجور میگم خیلی ترسیدم ...

زیاد به اون قسمت کاری نداشته باش گلم ،حساس شدی روش .

بی خیال باش ،بسپار به خدا ،خدا خودش آگاهه که از سر بچگی بوده نه هوا و هوس ....استرس هم نگیر .اگه خیلی این قضیه رو مخت هست اگه زندگیت رفت سمت خواستگاری و ازدواج رفیق صمیمی داری باهاش برو دکتر زنان ،نه  به رفیقت نه به دکترت چیزی نگو ،فقط بگو اومدم ببینم پرده م از چه نوعی هست کنجکاوم.همین ....هیچکسم نمیفهمه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زیاد به اون قسمت کاری نداشته باش گلم ،حساس شدی روش . بی خیال باش ،بسپار به خدا ،خدا خودش آگاهه که ا ...

امیدوار شدم با حرفات ایشالا خدا به دل شکستم نگاه کنه خیلی دلگیرم

اره بچه بودم میگم که حس میکنم خیلی بازه وقتی که زور میزنم البته بیخشید واقعا اینجور میگم خیلی ترسیدم ...

راستش من خودمم مجردم بعضی وقتا این حس میا سمتم ک اره من پ.رده ندارمم  توم چون تو پریودی بودی و خون دیدی شاید این فکر.. میا تو سرت