2733
2734

تو می تونی

نا امید نشو فقط بخون 

می دونم که اخرش می تونی 

اگر نشد هم میگی من تلاشم رو کردم

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا از آنچه که فکر می‌کنی بزرگ تر است     🤍🌿                      شاید اون کسی که دوربین رو اختراع کرد هیچوقت نمیدونست عکس ها میتونن چه قدرتی داشته باشن ؛ نمیدونست آدما میتونن با دیدن یه عکس برگردن به یه روز خاص و ثانیه به ثانیه ش رو مرور کنن و همراه با آدم های توی عکس متوقف بشن و باهاش بشکنه قلبشون ؛ هیچوقت نمیدونست با یه عکس آدم برمیگرده به سال‌ها قبل خاطره و باهاشون میمیره و زنده میشه ؛ نمیدونست یه روزی آدما میشینن پای آلبوم عکس هاشون و تازه میفهمن زمان سریع تر از چیزی که فکر میکردن گذشته ؛ نمیدونست با یه عکس میشه خونه هایی رو دید که سال ها پیش خراب شدن و به آدم هایی نگاه کرد که مدت هاست کنارمون نیستن و مکان هایی رو دید که هیچوقت اونجا نرفتی ؛ نمیدونست گاهی نگاه کردن به یه عکس میتونه احساسات قدیمی همون احساساتی که سال هاست از دست دادی رو زنده کنه ؛ میتونه همزمان باعث خنده و اشکت بشه و میتونه رفع دلتنگی کنه یا حتی بیشتر دلتنگت کنه . .آدم هایی که از عکس‌ گرفتن فرار میکنن همونایی هستن که بهتر از هر کسی از قدرت عکس ها با خبرن ؛ اونا میدونن عکسی که تو یه لحظه ثبت میشه برای یه عمر خاطره میسازه.  تیکر هدف هست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو می تونی نا امید نشو فقط بخون  می دونم که اخرش می تونی  اگر نشد هم میگی من تلاشم رو ک ...

اگ نشه ابروم میررهه من یکاری کردم ک اصلا تصورشم برا شما سخته

پارسال گفتم من ورودی بهمنم ینی ی ماه پیش دانشگا فرهنگیانم 

نمیدونید شبو روز دارن گریه میکنم ک چرا همچبین چیزی گفتم میدونم ک تو این دوماه نمیشه

2728
اگ نشه ابروم میررهه من یکاری کردم ک اصلا تصورشم برا شما سخته پارسال گفتم من ورودی بهمنم ینی ی ماه پ ...

اگر به خودت تلقین کنی که نمیشه 

اره نمیشه

واب ناامید نباش 

میشه

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا از آنچه که فکر می‌کنی بزرگ تر است     🤍🌿                      شاید اون کسی که دوربین رو اختراع کرد هیچوقت نمیدونست عکس ها میتونن چه قدرتی داشته باشن ؛ نمیدونست آدما میتونن با دیدن یه عکس برگردن به یه روز خاص و ثانیه به ثانیه ش رو مرور کنن و همراه با آدم های توی عکس متوقف بشن و باهاش بشکنه قلبشون ؛ هیچوقت نمیدونست با یه عکس آدم برمیگرده به سال‌ها قبل خاطره و باهاشون میمیره و زنده میشه ؛ نمیدونست یه روزی آدما میشینن پای آلبوم عکس هاشون و تازه میفهمن زمان سریع تر از چیزی که فکر میکردن گذشته ؛ نمیدونست با یه عکس میشه خونه هایی رو دید که سال ها پیش خراب شدن و به آدم هایی نگاه کرد که مدت هاست کنارمون نیستن و مکان هایی رو دید که هیچوقت اونجا نرفتی ؛ نمیدونست گاهی نگاه کردن به یه عکس میتونه احساسات قدیمی همون احساساتی که سال هاست از دست دادی رو زنده کنه ؛ میتونه همزمان باعث خنده و اشکت بشه و میتونه رفع دلتنگی کنه یا حتی بیشتر دلتنگت کنه . .آدم هایی که از عکس‌ گرفتن فرار میکنن همونایی هستن که بهتر از هر کسی از قدرت عکس ها با خبرن ؛ اونا میدونن عکسی که تو یه لحظه ثبت میشه برای یه عمر خاطره میسازه.  تیکر هدف هست.
اگه صفب صفری حداقل رو نهایی هات سرما گذاری کن معدلت رو ۱۹کن چون امسال پنجاه درصد تاثیر داره.تو کنکور ...

اخه دعوت ب مصاحبه با کنکوره 

پارسال منطقه ۲ کرج با ۷ هزار فرهنگیان برمیداشت 

اگ اونجوری ک تو میگی عالی میشه مک حتی اگ فقط ۱۲ بخونم فک کنم بشه ۲۰ درصد زد