2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همسر دست🦓 داد. پول نداشت

مادر پدرش ربع سکه. ب اندازه ای ک ب بچه های دیگه اشون داده بودن با اینکه پولدارن

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم
2728

شوهرم انگشتر خرید برام مادرشوهرم ۳۰۰ داد عرف کادویی ما همون این حدوداس خواهرشوهر وبرادرشوهرامم تو همین حدودا

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل

من وقتی خبر بارداریمو به خانواده شوشو گفتم هیچی بهم کادو ندادن در حالی که ب اون یکی عروسا کادو دادن وقتی بچم ب دنیا اومد بازم کادو ندادن  و همسرم که فک میکردم خیلی دوسم داره الان رفته چیا برام گرفته ولی وقتی اومدم خونه لم داده بود ت چشام نگا کرد گفت هر زنی بچه ب دنیا میاره و باید مردشو درک کنه که پول نداره درحالی  که فرداش برا خاهرش تولد گرفت💔🚶🏻‍♀️:)) 

حتی از همسرتون اگر وضعیت مالیش اوکی باشه؟

شوهر من وسع مالیش خوب نیست سر بچه ی اول نخرید نداشت ولی سر دومی که ۷۰ روزه زایمان کردم انگشتر خرید که فهمیدم اونم وام گرفته برام خریده برام خیلی باارزش

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل
2740
حتی از همسرتون اگر وضعیت مالیش اوکی باشه؟

همسر فرق داره این ی چیزی بین زن و شوهر

ولی واقن از بقیه هیچوخت توقع ندارم

خاهرام ک اینجوری بودن

فقط از شوهرشون کادو گرفتن.از بقیه رو قبول نکردن

قسمتم نشده پنج ساله منتظرم 😭😭🥺

اتفاقا واسه تو خیلی خاص میشه ایشاالله به زودی زود

با پستت خنده آوردی رو لبم ایشالا همیشه بخندی 😍😍😍🥺🥺🥺🥺

فدات عزیزم نا امید نباش کادوی اصلی تورو خدا بهت میده که هیچ انسان روی زمینی نمیتونه باارزشتر از اون بهت هدیه بده🤲❤

2706