2737
2739

برادر من بسسسسسسیار بی اخلاق و عصبیه متاسفانه

پدرم نقطه ی عکس ، بسیار آروم و فهیم 

برادرم حدود ۳۲ سالشه 

چپ و راست برای دارایی و خونه ی پدرم نقشه مبکشه 

پدرم ۳ طبقه واحد ۷۰ متری داره که یکیشو خودش نشسته 

حالا برادرم با جنگ اعصاب میره میاد میگه من نمیزارم این ارث به داماد و دخترا برسه باید بزنی به نام من .

وااااااقعا وقیحانست اما ....

بنده ی خدا پدرم داشت باهام مشورت میکرد 

هر چه گفتم بابا نکن اینکارو گفت بابا ما باید برای زندگیش کمک کنیم چون جوونا نمیتونن خونه بخرن 

آخر منم گفتم پس بابا جان علیرغم اینکه دوست ندارم وااااقعا این حرفا زده بشه اما میتونی به عنوان سهم الارث بزنی براش 

خب من یه خواهر دیگه هم دارم که اثلا با اون بنده خدا چون کوچکتره حرفی در این مورد نمیزنن 

ناراحتم از اینکه این حرفو به پدرم زدم درم تمام زندگیمه 

چرا باید برادرم اینکارو کنه که این حرفا پیش بیاد 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

اول اینکه بیچاره زنش 

دوم ، پدرت باهات مشورت کرده پس میتونی باهاش منطقی حرف بزنی 

سوم اینکه برادرت ممکنه بعدها هم سهمخواهی کنه 

چون راهش رو یاد گرفته که با قلدر بازی حرفش رو به کرسی بشونه

🇵🇸🇮🇷🖤به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            
حق دارین والا. اگر پدرت بهش بده باید ب شما و خواهرتونم چیزی بنام کنه. برادرها همیشه حق خواهر رو میخو ...

اگر اینکارو کنه پدرم 

به خدا دوست ندارم این حرفا رو بزنم اما وادارمون کرده 

شبانه روز تو خونه جنگ اعصابه 

حاضرن یه خونه هم به نامش کنن فقط براش زن بگیرن بره بزاره زندگی کنن

2740
اول اینکه بیچاره زنش  دوم ، پدرت باهات مشورت کرده پس میتونی باهاش منطقی حرف بزنی  سوم ای ...

دقییییییقا 

ما خودمونم میگیم بیچاره زنش اما هنوز نیست انقدرررررر به ماها میگه فلان میکنم براش بهمان میکنم که میگیم شاید با اون بهتر از با ما باشه 

اونم دقییییییقا ، یه جور صداشو میندازه تو دهنش پدر و مادرم به خاطر آبرو هیییییچی نمیگن 

من و خواهرمم همین فکرو کردیم چون با توجه به اینکه هی میگه من نمیزارم یه قرون دست داماد بیوفته همش بمیشینه با پولای پدرم نقشه میکشه 

خودش یه بار باهاش صمیمی شدم گفت اول خونه بعد مغازه رو گیر میدم از بابا میگیرم فلان میکنم و ....

بابا نمیتونه کار کنه و ...

به خدا نمیزاره بابام پشت فرمون ماشین خودش بشینه 

من میدونم همه اینا واسه شل اومدن پدر خودمه اما باز دلم براش میسوزه 

تو رو خدا انقدر نگید پسر ، پسر ... پسر داشتن سخته

من راستش با دادن ارث در زمان حیات موافق ترم برادرتون الان به کمک احتیاج داره نه بعدا که شاید خیلی دی ...

بله اما در صورتی که خود پدر بخواد نه از زندگی ساقتش کنه بچه و شب و روز نزاره براش و زور بگه 

پدر و مادرم خییییلی قناعت کارن ، بنده خدا ها هنوز خودشون زندگی نکردن

مادرم یه قابلمه بخره اونروز جنگه که چرا پول خرج میکنی 

خواهرم کفش میخره بیچاره قائم میکنه از ترس جنگ و دعواهاش

دقییییییقا  ما خودمونم میگیم بیچاره زنش اما هنوز نیست انقدرررررر به ماها میگه فلان میکنم براش ...

عزیزم از تجربه ی خودم بگم هیییییچ کسی تغییری نمیکنه 

برادرت میگه برای زنم ال میکنم بل میکنم مطمئن باش فقط یک رویاست 

متاسفانه عقاید عهد قجری داره چون قدیما هم دختر رو بچه حساب نمیکردن.حتی نوه های دختری رو هم جز نوه حساب نمیکنن 

به پدرت بگو اگه داماد میخوره ، از اون طرف هم عروس میخوره  

اصلا کوتاه نیا این سهم توئه 

داماد میخوره یعنی چی ؟!!

به پدرت بگو فردا خدایی نکرده شوهرم یک عیبی پیدا کرد و خواستم جدا بشم باید پشتوانه داشته باشم یا نه ؟ 

همین برادرت یا زنش نگاهتم نمیکنن والا 

یکم مظلوم بازی دربیار 

🇵🇸🇮🇷🖤به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»