2733
2734
عنوان

سردرد میگرنی چجوریه ؟؟

84 بازدید | 17 پست

من یه طرف سرم درد بدی داره دو هفته ای میشه الانم زده به گردنم بنظرتون میگرنه ؟؟ خیلی میترسم مشکل جدی تری باشه 

البته تنش فکری هم دارم ،هیچ سابقه ای نداشتم سردرد طولانی اونم یه طرفه داشته باشم 

راستی کار در منزل هم میارم جوریه که سرم به پایین خمه میتونه از این باشه ؟ دو سه ماهی میشه این کارو دارم 

خیلی درد بدیه لامصب

💚خدایا شکرت ادمای خوبی سر راهم قرار میدی 💚🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میشه بدونم چرا بعده دو‌هفته نرفتید دکتر ؟!!

شوهرمم همینو میگه برو دکتر خیلی ناراحته که همش درد میکشم . ولی بخاطر شرایط فعلا نمیتونم برم 

برمم کلی عکس و ویزیت و میخواد فعلا نمیتونم 

بنظرت مشکلم جدیه ؟؟

من داشتم چند سال اینجوری نیست  میزنه به چشمات  پیشانیت درد شدید داره  باید همه جا ...

الان بهتری ایشالا؟؟ 

منم علائم میگرن خوندم درد من به میگرن نمیخوره 

شوهرمم همینو میگه برو دکتر خیلی ناراحته که همش درد میکشم . ولی بخاطر شرایط فعلا نمیتونم برم  ب ...

نه احتمالا فشار عصبی و همون میگرنه

درد میگرن انقد شدید حالت تهوع میگیری اصلا نمیتونی تو نور بمونی 

ژلوفن کامپت بخر بخور اگه خوب نشدی برو دکتر

2740
اره اولش همین طوری اول یه طرف سرت درد میگیره بعد کم‌کم‌ میزنم به پایین سرت به گوشت چشمت حالت تهوع اس ...

یا خدا 

یکساعت پیش درد نداشتم اینقد خداروشکر کردم سلامتی چقدر خوبه ما قدر نمیدونیم 

یا خدا  یکساعت پیش درد نداشتم اینقد خداروشکر کردم سلامتی چقدر خوبه ما قدر نمیدونیم

آره واقعا منم قبلا داشتم تا سردرد شروع میشد میرفتم سر خود سوزن دگزا میزدم وای مثل معتاد ها شده بودم وای وقتی سوزن رو میزدم برای یه ثانیه تمام بدنم بی حس میشد به دکتر گفتم گفت خدا رحمت کرد فلج نشدی وای پارسال دوباره  اوت کرد یه هفته درد داشتم اصلا نمیتونستم هیچ کاری کنم واقعا بد دردی میگرن

آره واقعا منم قبلا داشتم تا سردرد شروع میشد میرفتم سر خود سوزن دگزا میزدم وای مثل معتاد ها شده بودم ...

انشالله سلامت باشید همیشه 

بزرگترین نعمت سلامتی هست خدا همه ی مریض ها رو شفا بده 

2706