2733
2739

دوهزارو پنجاه بعد ۵ روز تاخیر خوبه؟؟زیاد نیس😐🤔

خدایا شکرت😍بلاخره منم دارم مامان میشم الهی ک قسمت همه منتظرا من خودم خیلی منتظر موندم🥺

شاید دو قلوعه

بد نگوییم به مهتاب اگر تب داریم🦄🌌..  یعنی میشه منم ی روزی تاپیک بارداری بزنم😔 بگم خدایا شکرت منم مامان شدم ،بگم ویار دارم حالم بده،بگم امروز تکون خوردناشو حس کردم،بگم شبا اذیتم خوابم نمیبره،بگم منتظر به دنیا اومدنشم...بگم شبا تا صبح گریه میکنه خواب ندارم...اگه امضام رو خوندی برای حاجتم ی صلوات میفرستی😉
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه عزیزم خوبه برای من فردای موعد ۶۷۵ بود.

دوروز بعد شد ۱۳۰۰

دوروز بعدش یعنی روز پنجم تاخیر ۲۷۵۰

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ازت ممنونم که روز مادر،بهترین هدیه رو بهم دادی🥰
نه عزیزم خوبه برای من فردای موعد ۶۷۵ بود. دوروز بعد شد ۱۳۰۰ دوروز بعدش یعنی روز پنجم تاخیر ۲۷۵۰

خدا خیرت بده ارومم کردی دارم سکتع میکنم خارج رحمی نباشه

خدایا شکرت😍بلاخره منم دارم مامان میشم الهی ک قسمت همه منتظرا من خودم خیلی منتظر موندم🥺
2738
یا خدا دارم از استرس میمیرم چرا انقد زیاده

نترس،منم استرس دوقلو داشتم اما هفته شش رفتم سونو یه دونه بود ضربان قلب هم شنیدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نترس،منم استرس دوقلو داشتم اما هفته شش رفتم سونو یه دونه بود ضربان قلب هم شنیدم

استرس خارج رحمی بودنشو دارم 😥

خدا خیرت بده ارومم کردی دارم سکتع میکنم خارج رحمی نباشه

گلم اصلا به این چیزافکر نکن.خارج رحمی از همون اول خونریزی شدید داره همراه با درد پهلو و لگن غیر قابل تحمل.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا خدا دارم از استرس میمیرم چرا انقد زیاده

استرس نداشته باش برات خوب نیست بسپر بخدا ان شاالله بسلامتی

بد نگوییم به مهتاب اگر تب داریم🦄🌌..  یعنی میشه منم ی روزی تاپیک بارداری بزنم😔 بگم خدایا شکرت منم مامان شدم ،بگم ویار دارم حالم بده،بگم امروز تکون خوردناشو حس کردم،بگم شبا اذیتم خوابم نمیبره،بگم منتظر به دنیا اومدنشم...بگم شبا تا صبح گریه میکنه خواب ندارم...اگه امضام رو خوندی برای حاجتم ی صلوات میفرستی😉
گلم اصلا به این چیزافکر نکن.خارج رحمی از همون اول خونریزی شدید داره همراه با درد پهلو و لگن غیر قابل ...

مرسی فداتشم ❤❤

من چهارتا فولی داشتم ۲۴،۲۲،۱۹،۱۸

چون توی فامیل خودم و همسرم دوقلو زیاد داریم خیلی نگران بودم.اما اینجا خیلی شنیدم بتا بالا شاید به جنسیت و زود انجام شدن لقاح مربوط بشه.من فکر میکنم لقاحم زود انجام شده چون هم چهارروز قبل موعد بیبی چکم مثبت شد،هم اینکه شش هفته صدای قلب رو شنیدم.شاید شما هم لقاحت زود انجام شده😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرسی فداتشم ❤❤

قربونت گلم انشاالله یه نی نی صحیح و سالم و خوشگل قسمتت باشه و راحت این دوران رو بگذرونی🙏💐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706