2733
2739

اصلا تهوع ندارم

میلم فقط به غذاست و هله و هوله زیاد دوس ندارم در حالی که قبل بارداری عاشق هله و هوله بودم 

کمر درد دارم گاهی

پوستم همونه تغییری نکرده 

اشتهام بیش از اندازه زیاد شده😭

دلم می خواد بخوابم همش 

ترشحات ندارم تقریبا 

نسبت به هفته بارداریم زیادی شکمم اومده جلو

پسر 🧒😍

دوستان برای ازدواج خوبم واسم دعا کنید 🙏🙏🙏همسنای من همشون ازدواج کردن بچه بزرگ دارن .من خجالت میکشم پیش کسی برم و سنمو ب رخم بکشن یا حرفی از ازدواج بزنن ..خدایا تورو قسم میدم ب ابروی حضرت زهرا خودتت امسال ی بخت خوب نصیبم کن تا بدونن منم خدایی دارم 😭😭😭خدایااا کم اوردم دیگ‌ قلبم جای واسه زخم زبون نداره 💔💔

یا دختره یا پسر دیگه

خودتو اذیت نده تا بری تشخیص جنسیت😊

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اذیت نیست عزیزم ذوق دارم بچه اولمه هرچی باشه فرقی نداره ولی ه حس کنجکاویه😍

ولی بهت بگم سونو هم رفتی زیاد بها نده

چون یک عده بودن که سونو یه چیز گفته،  بعد به دنیااومدن یه چیز دیگه بوده😁😂

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
2740
واقعا؟شما پسر دارین؟

مجردم ..ولی میدونم جنین پسر ...این علایمو داره ..روز ب روز خوشگلتر میشی 😍

دوستان برای ازدواج خوبم واسم دعا کنید 🙏🙏🙏همسنای من همشون ازدواج کردن بچه بزرگ دارن .من خجالت میکشم پیش کسی برم و سنمو ب رخم بکشن یا حرفی از ازدواج بزنن ..خدایا تورو قسم میدم ب ابروی حضرت زهرا خودتت امسال ی بخت خوب نصیبم کن تا بدونن منم خدایی دارم 😭😭😭خدایااا کم اوردم دیگ‌ قلبم جای واسه زخم زبون نداره 💔💔

زیاد به علائم دلخوش نباش .من دخترمو باردار بودم علائمام تهوع و میل به شیرینی داشتم پسرمو باردار بود تهوع فقط شب داشتم میل به ترشی و خیار و پنیر خیلی دوست داشتم 

ولی برعکس منم بوده که میل به ترشی داشته ولی بچش دختر بوده

کَلآغ هَر کآری میکَرد قَشَنگ نِمیشُد .. دآد میزَد میگُفت طآووس خَرابه .. 𓆩𓆩🖤𓆪𓆪️
وای از همین میترسم برم کلی وسیله بگیرم بعد ....

وسیله رو جوری بگیر به هردوجنس بخوره تا جایی که جاداری🌹

اصلا به علائم نیست من باردار بودم فقط یه ویار شدید داشتم نه ورم داشتم نه پر خور شدم نه تنبل شدم نه هیچی بین علما اختلاف افتاده بود که بچم چیه آخرشم دوقلو دختر پسر بود ولی نه علایم دختر بود نه پسر.ایشالا سالم باشه

2706