2733
2734
عنوان

خانوما من باردارم با این علائم میشه گفت چیه نی نی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 362 بازدید | 37 پست
زیاد به علائم دلخوش نباش .من دخترمو باردار بودم علائمام تهوع و میل به شیرینی داشتم پسرمو باردار بود ...

نه من ندارم میل به ترشی و شیرینی هیچکدوم فقط شور مثل غذا دوس دارم خیلی هم گرمم میشه🫠

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عه چه خوب خدا نکنه باد نکنم خیلی زشت میشه ادم 🫠

باد نمیکنی .صورتت صاف میشه قشنگ میشه هیکلت رو فرم میاد ...خلاصه دلبر میشی برا خودتت ..اسمشم بزار یزدان 😉

سلام دوستای خوبم .شما ک داری امضای بنده رو میخونی میشه ازت خواهش کنم‌😥برای خوشبختیم برام صلوات بفرستی انشالله ک صد برابرش ب زندگی خودتت برگرده ....خدایاااا تنها امیدم تویی میدونم ک نا امید از درگاهت برنمیگردم ب وقتش جوابو خواهی داد 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عه چه خوب خدا نکنه باد نکنم خیلی زشت میشه ادم 🫠

من پسره بچم ماه هفت به بعد ورم کردم دماغم سه برابر شد از لبم به سمت چونم دو تا خط کلفت افتاد خشک و قرمز و وحشتناک خلاصه😑

2731
اسی من دو ماهه پریود نشدم نه پریود میشم نه علائم بارداری رو دارم به نظرتون ممکنه بارداری باشه و نشون ...

عزیزم منم ازمایشم اول منفی بود بعد یک هفته مثبت شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ولی من دختر دارمو از قبل خوشگل تر شدم اشتهام خیلی وحشتناک زیاده پوست صورتم خوب شده 

کلا علائم قر و قاطیه گاهی میگم نکنه دوقلو دارم😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم منم ازمایشم اول منفی بود بعد یک هفته مثبت شد

آخرین پریودت کی بود شما ؟ من 28آذر اولین روز آخرین پریودم بوده به نظرت اگه باردار باشم تا الان نباید شکمم معلوم میشد البته خودم شکم دارم تپلم

ما گذشتیم و گذشت آنچه تو کردی با ما      تو بمان و دگران وای به حال دگران
ولی من دختر دارمو از قبل خوشگل تر شدم اشتهام خیلی وحشتناک زیاده پوست صورتم خوب شده 

خداروشکر ..خدا براتون حفظش کنه ...هرکسی ی نوع علایم داره ......

سلام دوستای خوبم .شما ک داری امضای بنده رو میخونی میشه ازت خواهش کنم‌😥برای خوشبختیم برام صلوات بفرستی انشالله ک صد برابرش ب زندگی خودتت برگرده ....خدایاااا تنها امیدم تویی میدونم ک نا امید از درگاهت برنمیگردم ب وقتش جوابو خواهی داد 😊
اصلا به علائم نیست من باردار بودم فقط یه ویار شدید داشتم نه ورم داشتم نه پر خور شدم نه تنبل شدم نه ه ...

دقیقا منم مثل شمام هردو علائم رو دارم دکتر هم ۵ هفته رفتم گفت یه کیسه میینم یه کیست ولی مشخص کیسته یا کیسه امکان داره دوتا باشه هفته بعد مشخص میشه ایشالا😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کلا علائم قر و قاطیه گاهی میگم نکنه دوقلو دارم😅

من خیلی اشتهام زیاده خیلی زیاددددد 

پوستم از قبل خیلی بهتر شده 

خوشگل تر شدم 

خیلیا بهم میگن ن اینکه خودم بگم😂

برا همین ب این چیزا اکتفا نکن بجز سونوگرافی 

آخرین پریودت کی بود شما ؟ من 28آذر اولین روز آخرین پریودم بوده به نظرت اگه باردار باشم تا الان نباید ...

نه عزیزم اویل که زیاد شکم نداره ادم من ۱۰ دی اخرین پریودم بود 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706