2733
2734

سلام خانما من ۲۳ سالمه و شوهرم ۲۹ سالشه و یه دختر و یک و نیم ساله دارم 

شوهرم اصلا محبت نمیکنه اصلا باهام حرف نمیزنه راجب تصمیمی ازم مشورت نمیخاد حتی هیچ کلمه ای حرف نمیزنه تو خونه هرچیم بگم گوش نمیده و خیلی ادم غدیه حالا امشب بهش گفتم توکه اینجوری معلومه منو دوست نداری چون باکاراش اینو نشون داده چرا طلاقم نمیدی اونم گفت بریم طلاق بگیریم من ازت خوشم نمیاد

منم بهش گفتم توکه محبت کردن بلد نیستی مرد نیستی غیرت نداری بدرد نمیخوری 

من خیلی وقته ازش سرد شدم واقعا موندم چیکار کنم واسه زندگیم چون خیلی قاطع میگه برو دادگاه بگو طلاق میخام بعد منم میام طلاق بگیریم حالا شما راهنماییم کنید که چیکار کنم 

بیچاره دخترت 

خدا کمکت کنه

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
به نظرتون مشاوره چیکار میکنه معجزه میکنه که این مرد یکم محبت کنه یکم ارزش قائل باشه واسم

ببین عزیزم صحبت خیلی تاثر میذاره و خب بالاخره طرف درسشو خونده و بلده و اگه گفت هیچ راهی نداره اون وقت جدا شو

یه چیزی بگم ناراحت نشیا ولی به نظرم خیلی زود ازدواج کردی به نظرم حداقل کم باید ۲۵ سال باشه 

فردایی خواهد رسید که در آرزوهایم زندگی میکنم.
زندگی دو طرفه باید باشه وگرنه یکطرفه میشه خسته کننده  اگر همسرت پدر خوبی واسه بچه ت هس  ...

پدر خوبی برای بچه هست بستگی داره خوبی از چه نظر باشه مثلا خوبی که داره خرج میده پول بخام داشته باشه میده برای بچم همه چی میخره در حد نیازش

اما پشتوانه ام پدر و مادرمن که بشدت دهن بین البته خودمم دهن بین هستم از ترس ابرو و حرف مردم

2740
ببین عزیزم صحبت خیلی تاثر میذاره و خب بالاخره طرف درسشو خونده و بلده و اگه گفت هیچ راهی نداره اون وق ...

اره من ۱۶ سالگی ازدواج کردم و از اول باهم خیلی دعوا ها کردیم حرمتامون شکسته شده فحش بد میده اونم خیلیم منو زده تاحالا

اره من ۱۶ سالگی ازدواج کردم و از اول باهم خیلی دعوا ها کردیم حرمتامون شکسته شده فحش بد میده اونم خیل ...

من اگر جای شما بودم همون اول جدا شده بودم

شما خودتون راضی بودید؟ یا اجبار خانواده؟

خانواده و حرف مردم

مردم همیشه در دهنشون بازه

خانواده ها چطور میتونن خودشون با دست خودشون دخترشون را بدبخت کنن البته به اسم خوشبختی بوده ولی توی سن کم آوم هیچی بلد نیست.خانواده من کلا میگن آدم برای خودش باید باشه و درس بخونه و کارایی که دوس داره انجام بده بعدش ازدواج کنه

الان خیلی دلم شکسته هیچ جوره تاحالا معذرت خواهی هم نکرده

آخی عزیزم چطوری دووم آوردی کاشکی نمیذاشتی بچه دار بشی چون اونم ضربه میخوره

فامیلمون البته که خیلی نزدیکه نوه هم داره شوهرش تهمت میزنه شکاک و دست بزن داره و اصلا خوب نیس خانمه هم میره قهر دوباره برمیگرده و میگه راحت ترمخونه خودم. ولی چه روز ها و شبایی که گریه نکرده هرچقدر هم که گفتیم طلاق بگیر گقت خوب میشه ولی آخرش...