2737
2734

من نیم فانتزی میخاستم بنظرتون ترمیم کنم بدنمیشه الان مشکل تنفسی کج بودن بینی نا متقارن بودن اصلا ندارم فقط طبیعیه فقط پوست بینیم ضخیم بود دکترمم گردن نمیگیره میگه خوبه جانداشت بیشتر راست میگه ب نظرتون یک ساله عکسمم میزارم بگید راستشو

گلم ما پزشک نیستیم برو یه پزشک دیگه دقیق میگه ک انقد نگران نباشی

یه صلوات مهمونم میکنی؟❤️🌱میشه برام دعاکنین زودتر دوباره مامان بشم😔❤️ توخدای پنهان منی👫🏻👨‍👩‍👦  دختر از ترک های پوستی روی پاهات خجالت میکشی؟ به این فکر کن که روی پاهات موج های دریایی تشکیل شده!قشنگه نیست؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من طبیعی نمیخاستم ببین 

فقط قوس نداده زیاد خوبه به صورتت میادک

یه صلوات مهمونم میکنی؟❤️🌱میشه برام دعاکنین زودتر دوباره مامان بشم😔❤️ توخدای پنهان منی👫🏻👨‍👩‍👦  دختر از ترک های پوستی روی پاهات خجالت میکشی؟ به این فکر کن که روی پاهات موج های دریایی تشکیل شده!قشنگه نیست؟
2728
2740
اصلا به حرفم گوش نکرد اصلاااااا میبینم حرصم درمیاد کلی خرج کردم اخرشم باب میلم نشد

اشکال نداره حرص بخوری درست میشه مگه

بنظرت ترمیم بدمیشه؟ 

نمیدونم والا چی بگم اخه تازه یکساله عمل کردی ترمیم نمیکنن به این زودی 

2706