2733
2734

سلام 

دخترم دو سال و چهار ماهشه 

از یک ماهگی ریفلاکس داشت بالا می‌آورد به صورت جهشی 

غذای جامد نمیتونه بخوره 

میکس بائو بدم وگرنه عوق و بالا میاره صد در صد 

خیلی سعی کردم با پشت چنگال بهش برنج له شده یا هر غذای دیگه ای بدم ولی به مرز خفگی رفت و ترسیدم و بازم میکس کردم و این چرخه باطل همچنان ادامه داره 

مشکلی که الان به شدت اذیتم میکنه اینه

هرررررررر شب بلااستثنا دقیقا ۴۵ دقیقه بعد اینکه خوابش برد با نق و گریه بیدار میشه بلند میشه میشینه و گریه میکنه و تا استفراغ نکنه ول کن نیست 

بیشتر مواقع وقتی غذاشو دادم یا شیرشو سه ساعت به زوررر بیدار نگهش میدارم که غذاش هضم بشه بعد  بخوابونمش تا نتونه بالا بیاره ولی گاهی اوقات نمیشه و از شدت بی خوابی هم خودم هم اون کلافه میشم 

امشبم گذاشته بودم ش رو پام خوابیده بود پاشنه پام خواب رفته بود اومدم جابجا بشم یهو بیدار شد و به شدت گریه کرد و بعدم همه غذایی که به سختی بهش داده بودم رو بالا آورد و بالافاصله بعد تعویض لباس هاش خوابید انگار براش شده یه عادت 

خیلی غمگینم 

دلم میخواد یه مشت قرص بخورم خود کشی کنم خسته شدم از این درد بی درمان 

خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است میترسم ! کنارم باش!

معمولا استفراغ به خاطر سردی معدست

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
معمولا استفراغ به خاطر سردی معدست

و برای رفع این مشکل کمی نبات داغ درست کنید و بهش بدید بخوره

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
چطور وقتی ظهرا میخوابه بالا نمیاره فقط شب

نمی دونم عزیزم، حالا اگه خواستید نبات داغ رو امتحان کنید

2740

تحمل کن منم سه قلو دارم الان دو سال وپنج ماهشونه یکی از دخترام از نوزادی مرفلاکس داشت دقیقا هر چی گفتی دختر من بود الان تقریبا دوماه میشه دیگه رفلاکس نداره شامش رو غروب ساعت 6 بده و بعد از اون هیچ چیز جامدی نده شیرخشک یا گاو تو شیشه بریز همونو بده آخر شب بخوره عاروقش رو هم حتما بگیر 

تحمل کن منم سه قلو دارم الان دو سال وپنج ماهشونه یکی از دخترام از نوزادی مرفلاکس داشت دقیقا هر چی گف ...

عزیزم حتی شیر رو هم بالا میاره البته فقط شب ها 

تحمل کن منم سه قلو دارم الان دو سال وپنج ماهشونه یکی از دخترام از نوزادی مرفلاکس داشت دقیقا هر چی گف ...

شما دارو دادی؟

امروز بهش دادم ولی خودم حس میکنم عادتیه

دکتر نگفته دلیلش چیه و چرا شب ها؟

دختر منم تا می‌خوابید با گریه بلند میشد بالا میاورد پدرمو در آورد انقدر تشک و پتو میشستم که نگو  ...

تو چه سنی؟ و اینکه چقدر ادامه داشت ؟ دارو دادید؟ من فردا میبرمش دکتر ولی نمیدونم فایده ای داره یا نه

2706