2737
2739

پوستتون بهتر نشده ؟

موهاش ضخیم و بیشتر نشده؟

من همون دختری هستم که اینقدر افتادم زمین زخم شد پاهام و هربار زخمی میشدم مینشستم فقط به زخمام نگاه میکردم و‌ گریه میکردم ؛ همش از مشکلات فرار میکردم احساس میکردم اگر بمونم له میشم ؛ یروز تصمیم گرفتم فقط یک بار تو زندگیم به خدا توکل کنم شب ها فقط باهاش عاشقانه حرف میزدم میگفتم خدایا دوستت دارم نه بخاطر نیازام بخاطر خودت ؛ بعد از مدتی دیدم زندگیم زیر و رو شد با چشمای خودم دیدم افسردگی که دوسال درگیرش بودم معجزه وار خوب شد ؛ دیگه کمتر پاهام از افتادن زخم میشد ؛ جنگیدن رو یاد گرفتم ؛ تصمیم گرفتم بجای فرار از مشکلات بجنگم ؛ همیشه ناراحت بودم بخاطر چیزایی که از دست میدادم اما الان خوشحالم چون اگر میبودن الان من نه خدا رو داشتم نه خودم رو ؛ از ته قلبم بابت لطف های خدا شکر میکنم سجده شکر برای خوبیات که تلخیش قلبمو آزرد اما زندگی کردن رو یادم داد و از همه مهمتر عشق تورو‌ بهم داد

من،همیشه 

نه مشکلی نداره 

زود به زور بیرون میاد 

اما ضخیم و اینا نه 

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من،همیشه  نه مشکلی نداره  زود به زور بیرون میاد  اما ضخیم و اینا نه

یا تیغ ابرو اصلاح میکنین؟

من همون دختری هستم که اینقدر افتادم زمین زخم شد پاهام و هربار زخمی میشدم مینشستم فقط به زخمام نگاه میکردم و‌ گریه میکردم ؛ همش از مشکلات فرار میکردم احساس میکردم اگر بمونم له میشم ؛ یروز تصمیم گرفتم فقط یک بار تو زندگیم به خدا توکل کنم شب ها فقط باهاش عاشقانه حرف میزدم میگفتم خدایا دوستت دارم نه بخاطر نیازام بخاطر خودت ؛ بعد از مدتی دیدم زندگیم زیر و رو شد با چشمای خودم دیدم افسردگی که دوسال درگیرش بودم معجزه وار خوب شد ؛ دیگه کمتر پاهام از افتادن زخم میشد ؛ جنگیدن رو یاد گرفتم ؛ تصمیم گرفتم بجای فرار از مشکلات بجنگم ؛ همیشه ناراحت بودم بخاطر چیزایی که از دست میدادم اما الان خوشحالم چون اگر میبودن الان من نه خدا رو داشتم نه خودم رو ؛ از ته قلبم بابت لطف های خدا شکر میکنم سجده شکر برای خوبیات که تلخیش قلبمو آزرد اما زندگی کردن رو یادم داد و از همه مهمتر عشق تورو‌ بهم داد
2731
یا تیغ ابرو اصلاح میکنین؟

بله

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
2740

من همیشه با تیغ اصلاح میکنم...اصلاً مدهای زائد صورتم ضخیم نشده... وقتی با تیغ اصلاح میکنی، علاوه بر موهای زائد و کرک های صورت، سلول های مرده پوست هم طی فرآیند شیو و اصلاح،جدا میشه در نتیجه بعد شیو،پوست شاداب تر و روشن تر به نظر میرسه...تیغ تقریباً یه جورایی مثل اسکراب عمل میکنه 

من قانون جذب رو باور کردم و نتیجه دیدم ازش.خدای خوبم شکرت.⁦⁦(。◕‿◕。)🌞 بیایم به طبیعت و حیوونا احترام بذاریم اون ها هم حقوقی دارن که باید محترم شمرده بشه بخدا سگ و گربه تو خیابون دشمن خونی ما نیستن چی میشه اگه باقی مونده غذامون همونایی که به درد خوردن خودمون یا انسان دیگه ای نمیخوره رو یه گوشه بذاریم تا وعده غذایی یکی از مخلوقات خدا بشه؟؟؟؟ من فمینیست هستم ولی منطقی.مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.مخالف صددرصد کودک همسری و کودک مادری. هر چه کنی به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی  زمین گرده (کارما)...............
همیشه ، استفاده میکنم. نه اصلا موها ضخیم نمیشه. برای من که نشده عزیزم 

عزیز خواهر شما از تیغ ابرو استفاده می‌کنی ؟

پوستت روشن تر نشده ؟

من همیشه.. نه اصلا ضخیم که نشده تازه کرکی تر و کمرنگ تر شده. 

خداروشکر 😍 با تیغ ابرو میزنی ؟

من چون مشکل هورمونی دارم موهاش ضخیمه و اینکه کلا با تیغ زود به زود در میاد

کاری برای اون مشکل هورمونی انجام دادین؟

یعنی دیگه موهاتون ضخیم نباشه؟

فک کنم منم همین مشکل و دارم بعد بهم میگن چون از تیغ استفاده میکنی اینطوری شده.😕

میشه برای عاقبت بخیریم یه صلوات بفرستین🙂🙏🏻.......... #انشاالله_جشن_ظهور💚..........بالاخره می‌رسیم به اونجایی که صائب میگه ، آرامش است اخر اظطراب‌ها....💜...........# به امید ایران بدون افغان❤️🇮🇷❤️
2706