2737
2739

چند روزه سرماخوردم بدن درد شدید و سرفه های خشک و شدید جوری سرفه میگیرتم ک کمر و شکمم درد میگیره خیلی میترسم بچم چیزیش نشه🥺 همه کاربم کردم خوب نشدم 

سرفه ها شدید ممکنه واسه جنین آسیب بزنه ؟؟ امروز تکوناشم کمتر بوده حس میکنم شکمم شل شده انگار بجوریه

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
...خدایا شکرت واسه معجزه ای که بهمون دادی😍❤...من از تبار غربتم.....از آرزوهای محال🌈 در من هزاران امید فریاد میزند

ببین آب جوش و اب ولرم و ابلیمو وزیاااد بخور کلا اب ولرم هر یک ساعت ۴تا لیوان اب بخور خیلی کمک میکنه بعدشم بخور اکالیپتوس و پیاز خوبه و اینکه شربت تیموس کامپاد کیم خییلی عالیه صرر هم نداره بخور

من مستانه هستم در واقع عضو کوچکی هستم و تازه وارد اینجاشدم... بنده درواقع تمام تجربیات و مدرکهارو ی جورایی دارم یا درحال خوندن درس هستم یا مدرکشو گرفتم ... دستیار روانشناس. دستیار وکیل. کمک پرستار و بهیار . طب سنتی.  خیاطی ی مقداری. معاون و معلم مدرسه و مشاوره دانشگاه و روابط عمومی و غیر... اگر بتونم دوس دارم همینجوری مشاوره بدم و زیاد حوصله ندارم ک توضیح بدم چیکاره ام و هی تاپیک بزنم.  تقریبا سنمم بالاست... یااااعلییییی مدد
ببین آب جوش و اب ولرم و ابلیمو وزیاااد بخور کلا اب ولرم هر یک ساعت ۴تا لیوان اب بخور خیلی کمک میکنه ...

بخدا همه اینکارا رو کردم فقط این شربته رو نخوردم

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
...خدایا شکرت واسه معجزه ای که بهمون دادی😍❤...من از تبار غربتم.....از آرزوهای محال🌈 در من هزاران امید فریاد میزند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا همه اینکارا رو کردم فقط این شربته رو نخوردم

ببین یکسره زیادباید اب جوش دستت باشه قلوپ قلوپ بخوری یواش یواش با ابلیمو. ااره اون شربته خوبه دوسه قاشق بخوری خوبه هم خلط اوره هم ضد سرفه

من مستانه هستم در واقع عضو کوچکی هستم و تازه وارد اینجاشدم... بنده درواقع تمام تجربیات و مدرکهارو ی جورایی دارم یا درحال خوندن درس هستم یا مدرکشو گرفتم ... دستیار روانشناس. دستیار وکیل. کمک پرستار و بهیار . طب سنتی.  خیاطی ی مقداری. معاون و معلم مدرسه و مشاوره دانشگاه و روابط عمومی و غیر... اگر بتونم دوس دارم همینجوری مشاوره بدم و زیاد حوصله ندارم ک توضیح بدم چیکاره ام و هی تاپیک بزنم.  تقریبا سنمم بالاست... یااااعلییییی مدد
2728