2733
2734
عنوان

شوهرم هر مناسبتی میشه

224 بازدید | 13 پست

فقط میگه بریم رستوران 

بعد نهایت ی دسته گل بده بعد بگه بریم باهم ی چیزی بخریم

بهانش هم اینه من بلد نیستم😏

واقعا عقده ای شدم باهاش

منم دیگه هیچی واسش نمیخرم

کادو تولد هم بهش ندادم

از یک جایی به بعدآدم یک‌چیز بیشتر دلش نمی‌خواهد …این که ولش کنند راحت باشد؛حتی از این هم بهتر،جوری‌رفتار کنند که انگار مرده‌ی!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان باید بگم که شوهر من همون رستوران هم حاضر نیست بیاد و میگه غذا سفارش میدم توی خونه بخوریم 

کادو و اینا هم که هیچی😂

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
2728

شاید واقعا نمیدونه. براش بگو‌ چی دوست داری. یا دیدم بعضیا کار خوبی میکنن که در طول سال هرچیزی دلشون میخواد یا نیاز دارن تو یه لیست مینویسن. موقع مناسب خاصی که میشه به اون لیست مراجعه میکنن و میبینن طرف مقابل چی لازم داره اونو بخرن. مردم که علم غیب ندارن.

خدایی منم تا ندونم طرف مقابل چی میخواد اصلا نمیتونم هدیه بخرم

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
وا خب تو یادش بده بهش بگو چجوری دوست داری شاید بدبخت بلد نی

صدبار بهش گفتم اخرش میگه ن من تنها نمیتونم برم خرید

از یک جایی به بعدآدم یک‌چیز بیشتر دلش نمی‌خواهد …این که ولش کنند راحت باشد؛حتی از این هم بهتر،جوری‌رفتار کنند که انگار مرده‌ی!
شوهر من همینارم نمیگه😂

اینم از ترسشه فک کنم میترسه باهاش دعوا کنم

2738

من قبل هر مناسبت میگم چی میخام طفلی همون و میخره شماهم بهش بگو

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔
شاید واقعا نمیدونه. براش بگو‌ چی دوست داری. یا دیدم بعضیا کار خوبی میکنن که در طول سال هرچیزی دلشون ...

بهش بارها گفتم میگه من نمیتونم تنها برم خرید انگار بچست

بگو پولشو بزن به حسابم 😂😂

من کادو میخوام😢