2733
2734
عنوان

زهرا حسینی ام

200 بازدید | 17 پست

سلام من باردارم و اینکه میدونم باید رابطه محافظت شده میداشتم اما بنا به دلایلی نه قرص میتونم استفاده کنم نه آمپول نه حتی IUD واینکه یه دفه هم بخاطر مشکل قلبم بچمو کورتاژ کردن الان اگه زعفران بخورم میفته ب نظرتون خواهش میکنم کمکم کنید

اگه برات خطرناکه حاملگی زیر نظر دکتر سقط میشه چرا پیش دکتر نمیری واست قرص بنویسه

بهترین‌ بهانه‌ برای‌ شروع‌ روز‌جدید‌ من فرشته‌های‌ خوشکلم‌ هستن‌ وهمسر‌ مهربونم پسرای‌عزیزم‌ امیدوارم‌که‌زیرسایه‌ی‌ خداهمیشه‌ سالم‌وموفق‌باشد😍😍قلبت را نگاه دار….اگر هم روزی خواستی کسی را در آن جای دهی….سعی کن فقط یک نفر باشد و به او بگو که تو را….بیشتر از خود و کمتر از خدا دوست دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه بخام برم پیش دکتر و قانونی تو بیمارستان این کارو بکنم باید دوندگی زیاد کنم به این راحتیا نمیکنن که دفه پیش یه ماه دقیق میرفتم و میومدم همشونم میگفتن آره نمیتونی بچه رو نگه داری حالا برو فردا بیا آخر بچم سه ماهه شد بعد کورتاژ کردن

الانم میترسم همونجوری شه خواهشا درک کنید من تو شرایط بدی هستم خودتونو بزارید جای من نگید چرا حواست نبود. الان من چیکار کنم اگه بخوام بچه رو نگه دارم قلبم کشش بارداری رو نداره و به آخرش نرسیده میمیرم و بچه هام بی مادر میشن

لطفا تو که نمیتونی کمک کنی و شرایط بقیه رو نمیدونی حرف الکی هم نزن

*قتل در امن ترین جا* 

اول از بین بردن سیستم عصبی بچه 

بعد انقباضات پی در پی 

بعد ایجاد خفگی در بچه 

بعد تیکه کردن  و فشردن 

بعد تبدیل به لخته و خروج

#جان_فدا💪💞☄☔🍃 غزه✌
2740
الانم میترسم همونجوری شه خواهشا درک کنید من تو شرایط بدی هستم خودتونو بزارید جای من نگید چرا حواست ن ...

اگرمشکل قلبی داری کسی نمیتونه بهت چیزی معرفی کنه یه نامه ازدکترقلب کافیه

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
*قتل در امن ترین جا*  اول از بین بردن سیستم عصبی بچه  بعد انقباضات پی در پی  بعد ا ...

من مشکل قلبی دارم نمیتونم بچه رو نگه دارم میفهمی فک کردی الان خوشحالم آره چرا نفهمیده و نسنجیده هر چی میخوای میگی اصلا توضیح دادن به امثال تو اشتباهه 

2706