2737
2739
عنوان

باردارم و الکی دلم گرفته😥😔

99 بازدید | 11 پست

دلم براشوهرم تنگ شده با اینکه پیشم هست 😑دلم بعضی وقتا برا مامان بابامم تنگ. میشه با اینکه دیشب خونشون بودم شام😞اصلا حالم عجیبه دلم بدجور گرفته نمیدونم چرا؟ کسی مثل من هست؟ 

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت نی نی خوشگل تو دلم🙈❤💕🤲🏻منتظر اومدنت هستم عشق مامان و بابا🥰#محمد ماهان من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بچه چندمته؟

اول 😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت نی نی خوشگل تو دلم🙈❤💕🤲🏻منتظر اومدنت هستم عشق مامان و بابا🥰#محمد ماهان من
اوه اوه  مثل منی  الان باردارم الکی الکی دلم میگیره  بعضی موقع ها میشینیم سر چیزای ...

واقعا 😳اخ چ بده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

من تو بارداریم یهویی میزدم زیر گریه اصلا بی دلیل ها 

مثلاً فک کن یه بار نشسته بودیم غذا می‌خوردیم یهو اشکام همینطور اومد پایین عر میزدم ها بنده خدا همسرم مونده بود هاج و واج واقعا بارداری چیز عجیبیه 

دست راستت زیر سرم واسه منم دعاکن 🥲❤️

چشم عزیزم انشالله این دفعه ی نی نی سالم خوشگل باردارشی❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من تو بارداریم یهویی میزدم زیر گریه اصلا بی دلیل ها  مثلاً فک کن یه بار نشسته بودیم غذا می‌خور ...

ععهه ارههه منم همینطوریم تا شوهرم ی شوخی میکنه باهام سریع گریم میگیره. میگ تو ک انقد دل نازک. نبودی.. باید چیکار کنم خوبشم؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40