2733
2739
عنوان

حامله هستم نمینونم صبحونه بخورم

194 بازدید | 14 پست

5هفتم قبل از بارداری لصلا صبحانه نمیخوردم 

ساعت12ناهار میخوردم

اما الان صعف میکنم هر کاری میکنم نمی تونم نون و پنیر یا چیزی بخورم  حالا من چیکار کنم 

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب عزیزم پنیر نخور، چیزی ک دوستداری بخور ،مث نیمرو مث شیر ،ابمیوه ، 

ابمیوه و. کیک دوس دارم  اما  ضرر نداره اخه خیلی شیرینه مترسم قند بگیرم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

هر چیزی میلت میکشه بخور

میوه.مغزیجات.تخم‌مرغ.کیک خونگی و ...

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
کیک خونگی درس کن بزار یخچال هرروز یک تیکه باشیر بخور کیک بیرونی اصلانخور یا مثلا عدسی املت خوراک ل ...

کیک بیرونی ضرر داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نون پنیر چیه آخه

صبحونه مقوی بخور 

نیمرو، املت سبزیجات، هلیم، کاچی، خورش لوبیا، دال عدس 

اونایی که زمان بره از روز قبل درست کن صبح ها گرم کن بخور

صبحونه وعده مهمیه حتی ناهار نخوری باید صبحونه بخوری

ابمیوه و. کیک دوس دارم  اما  ضرر نداره اخه خیلی شیرینه مترسم قند بگیرم

چرا زیادش ضرر داره اونم واسه وعده صبحانه مخصوصا که شما باردارم هستی چیزای دیگه امتحان کنید پنیر گردو ، پنیر سبزی ، پنیر خیار یا گوجه ، کره مربا ، کیک خونگی و شیر ، گردو عسل نیمرو ، املت ، خامه عسل ، خامه مربا و ...

ما را می‌گردند ، می‌گویند همراه خود چه دارید؟ما فقط رویاهایمان را با خود آورده‌ایم ؛ پنهان نمی‌کنیم چمدان‌های ما سنگین است اما فقط رویاهایمان را با خود آورده‌ایم ! 
ن ندارم  فقط سوزش سردل و ضعف از گشنگی اما نمیتونم بخورم

منم اینطوری بودم ولی من بشدت حالت تهوع داشتم دخترم که میرف مدرسه یه نون سنگک تازه میگرف با پنیر تبریزی و بوی خیار و گوجه که میخورد به مشامم اشتهام میومد شما هم حتما گوجه خیار کنارش بخور تخم مرغ آبپزم یدونه بخور خوبه برات

ابمیوه و. کیک دوس دارم  اما  ضرر نداره اخه خیلی شیرینه مترسم قند بگیرم

عزیزم ابمیوه طبیعی خودت بگیر ، کیکم سعی کن خودت درست کنی کمتر شکر توش بریزی یا از شیرینی های محلی درست کن یا بیسکویت بدون قند و شکر بگیر 

2706