2737
2739

سلام من یه کنکوری هستم و میخوام از فیلم های آموزشی ریاضی از استاد کرمی که داخل تلگرام به صورت غیر قانونی گذاشته میشه استفاده کنم قسم میخورم موجودی حساب پدرم الان سه میلیونه وتوانایی پرداخت هزینشو نداریم اگر من از این فیلم ها الان استفاده کنم و بعد قبولی پرداخت کنم خیلی بده ؟ چون میگن حرامه اینکار ولی من اگه اینکارو نکنم احتمالا قبول نشم ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم به هزار و یک دلیل ممکنه بعدش نشه پرداخت کرد بعدم وقتی اون شخص ناراضیه شاید بعدش هم پرداخت کنین راضی نشه

به نظرم به خدا اعتماد کنین از خودش کمک بخواین

زیر سایه لطف و رحمت خدا و امام زمانم احساس خوشبختی میکنم، ان شاءالله عاقبت به خیری من و همه مردمان سرزمینم
2738

حلال و حرام دو کاری ندارم 

ولی قسم میخورم فیلم ها به دردت نمیخوره 

برو فیلم های آلا رو نگاه کن رایگانه 

من زیست الا دیدم  ازمونا ۷۰ میزنم

پارسال حرف اخر رو غیر قانونی گرفتم یه کلمه یادم نداد ، اصلا انگار برکت نداره 

سلاااامممم من عاشق دایناسورام 😁🦖🦖🦖🦖 میدونستین تیرکس میتونه تو یه بار بلع ۲۰۰ کیلوگرم گوشت رو بخوره؟ یعنی من و همه خانوادم باهم 🥴🥴💀☠🤯🤯 لطفا با دایناسورا مهربون باشید😇😇❤
باورکن تموم کردم فقط نکته تست میخوام فقططط نکته تست که اونم آلانداره اول رفتم سراغ آلا

برای زیست‌ که ویدئو نکته و تستم داشت ریاضی رو نمیدونم 

یا کسی رو نداری ازش پول بگیری بعدا بهش پس بدی 

2706