2733
2739

من باردارم 

توی بارداریم کم حرف نشنیدم 

حتی قبل بارداریم

من به سختی باردار شدم 

مادرم وقتی میرفتم دکتر بهم میگفت هیچی رو‌نبتید به زور از خدا خواست 😟

اما من ته دلم باور دارم باید از خدا بخوای و وقتی علمشو‌داده دنبال راه حل باشی

خدارو هزار مرتبه شکر خدا لطف‌مرد و‌ من باردارم و بارداریم داره به سلامت میگذره

الان سر به مسئله خانوادگی خواهر کوچیکم برگشته بهم میگه اگه پدرمون چنین کاری داره میکنه ( حالا از نظر اون به اشتباه ) 

و به کسی ظلم میکنه من و تو هم روزی بچه دار میشیم و …

یعنی چی ؟؟؟ یعنی اینکه حالا پدرم به دلایلی به یه آدم‌ مریض و‌ مادرش اونجور که اونا میخوان رسیدگی نمیکنه 

الان من ممکنه چوبش رو‌ بخورم 

حالا من ملی استرس و‌نگرانی دارم توی بارداریم و‌ همش دارم برای سلامت بچه ام‌ دعا میکنم اینو شنیدم کل وجودم‌ استرس و نگرانی شده 

تازه بهشم گفتم کارت اشتباه بوده باهام قهر کرده

عزیزم حرف مادرتون در واقع کفره و مطمئن باشید خدا عمل کسی رو پای کس دیگه نمینویسه با خدا باشی خدا همیشه هواتو داره❤️

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای مورد اول می تونید به خدا بگید خدایا به تو توکل می کنم این بچه ای که باردارم و بارداری من صلاح تو بوده باشه و با توجه به این توکل هم الهی که از هر نظر بچه سالمی باشه الهی آمین 

برای مورد دوم بذار هرچی خواستند برای خودشون بگند از این گوش در کن از اون گوش دروازه 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
2728

از نظر من حرفاشون بشدت سطحی و بیخوده من بودم اصلا یک سر سوزن برام اهمیتی نداشت چی میگن انگار ک نشنیدم ... بزرگ شو دیگه یاد بگیر نظر دیگران برات مهم نباشه

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
عزیزم حرف مادرتون در واقع کفره و مطمئن باشید خدا عمل کسی رو پای کس دیگه نمینویسه با خدا باشی خدا همی ...

خدارو شکر جوابمو دادین 

نیاز داشتم یکی این موضوع رو برام تایید کنه 

خدا خیلی بزرگ و‌ بخشنده اس

خدا گناه کس دیگه رو پای دیگری نمینویسه و تاوان نمیگیره

به این چیزا فکر نکن. منم راحت باردار نشدم و افکارتو درک میکنم. ولی قبول دارم چیزی رو به زور نباید خواست. من تلاشمو میکنم، همه راه ها رو میدم، ولی نتیجه رو میسپرم به خدا که هرچیزی صلاحه پیش روم قرار بده

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2740
خدارو شکر جوابمو دادین  نیاز داشتم یکی این موضوع رو برام تایید کنه  خدا خیلی بزرگ و‌ بخش ...

بله عزیزم اون پروردگار ماست و هوامونو داره خودتو بخاطر این مسائل اذیت نکن

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                

نه عزیزم بالاخره همیشه خدا لقمه آماده نمیزاره دهنمون که باید برای به دست آوردن بعضی چیزها تلاشمون رو بکنیم این چه حرف چرتی هست مادرت میزنه بعدشم کار اشتباه دیگرون نه به شما مربوطه نه به بچه شما 

از نظر من حرفاشون بشدت سطحی و بیخوده من بودم اصلا یک سر سوزن برام اهمیتی نداشت چی میگن انگار ک نشنید ...

قبلا اینطور بودم 

اما از وقتی باردار شدم خیلی روی بچه ام حساس شدم و با هر حرفی زود میرنجم

ای کاش میشد

کمتر رفت و آمد کن. سنگین باش بفهمه ناراحتی. صمیمی رفتار نکن

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 《هیچ مذکری درخواست نده》
همین کار رو میکنم حتما عزیزم  چون واقعا بخاطر بچه ام‌ دیگه نمیتونم تحمل کنم هر حرفی رو  

حالا صبر کن بچه ات بدنیا بیاد... میبینی چطور و چقدر تو کارات دخالت میکنه. من ی مدت فاصله گرفتم ازش، گرچه درست بشو نیستن ولی واقعا آسوده بو م و اعصابم سرجاش بود. بخدا قسم ک هرچی دورتر باشی آسوده تری. درس بگیر از تجربه من

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 《هیچ مذکری درخواست نده》
2706