2737
2734
عنوان

جمله گربه فوبیا گرفتم بخدا از دستش

816 بازدید | 58 پست

سلام چند وقته یه گربه سیاه تو حیاطمون ۴ بچه کرده من با گربه ها مشکلی ندارم بخدا ولی مامان اینا خیلی وحشیه چند بار براشون غذا بردم اوباش خوب بود و کاری بهمون نداشتن ولی بعدش الان مامان گربهه خیلی عصبانی ووحشی شده چند بار به من و دخترم حمله کردهاصلا نمیترسه . من به بچه هاشم کاری ندارم بهشون آب و غذا هم دادم ولی نمیدونم چیشده خیلی میترسم خودمم حامله ام دسشویی مون هم بیرون تو حیاطه یعنی تنها جرات نمیکنم برم حتی شوهرمم میگه این گربه هه فرق داره اصلا نمی ترسه و حمله میکنه 😐

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما زاده عشق و عشق شد مادر ما.         برام دعا کنید إن شاء الله نینیم سالم و سلامت به دنیا بیاد إن شاء الله
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
وحشی خوبه دیگه    

کجاش خوبه بخدا دیگه از هرچی گربه اش میترسم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما زاده عشق و عشق شد مادر ما.         برام دعا کنید إن شاء الله نینیم سالم و سلامت به دنیا بیاد إن شاء الله
خودش و بچه هاشو بدون اینکه هیچ آسیبی بشون برسه ببر رها کن جای از شهر که از شما دوره 

نمیتونم حتی بهشون دیگه نزدیک بشم مامان گربه بهم حمله میکنه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
اوه اوه یاخدا منم از پشت گوشی ترسیدم خاهر تو دیگه حق داری

یکی دوبار  بار به دخترم حمله کرد بعد اون درو قفل میکنم من گریه دوست داشتم ولی الان دیگه میترسم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اسم پروفایلم رو نگاه کنید    

دیدم 😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خودت نه همسرت 

از اونم نمیترسه به اون حمله نکرده ولی نزدیکش که میشه حالت حمله میگیره نمیدونم شاید یکی اذیتش کرده فکر کرده مام اینجوریم ولی این یکی اصلا نمی ترسه ما تو خونه بابام هم یه گربه بچه کرده بود بهش غذا میدادن اصلا کاری نداشت مهربونم بود 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از اونم نمیترسه به اون حمله نکرده ولی نزدیکش که میشه حالت حمله میگیره نمیدونم شاید یکی اذیتش کرده فک ...

نگران بچه هاشه🥺اینجوری میکنه که ی وقت نزدیک بچه هاش نشین🥺🥺🥺بغض کردم باش،از ی چیزی ترسیده

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭
نگران بچه هاشه🥺اینجوری میکنه که ی وقت نزدیک بچه هاش نشین🥺🥺🥺بغض کردم باش،از ی چیزی ترسیده

نمیدونم ولی منم دیگه ازش میترسم حتی دسشویی نمیتونم برم به دخترم حمله کرده کاش راهی بود که با بچه هایش بره یه جای دیگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706